شنبه , ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

۱۶ کشتی گیر مازندران به اردوی تیم ملی دعوت شدند


به گزارش “ورزش تایمز”، عسکری محمدیان صبح سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه رقابت‌های کشتی قهرمانی بزرگسالان جهان روزهای ۲۲ تا ۳۰ آذرماه در شهر بلگراد کشور صربستان برگزار می‌شود، افزود: برای اردوی تیم ملی کشتی آزاد که از ۲۵ مهر ماه در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می‌شود، ۲۹ کشتی‌گیر ازسوی فدراسیون دعوت شده‌اند.

به گفته وی، از جمع چهار مربی دعوت شده به اردوی تیم ملی، عباس حاج‌کناری و مهدی تقوی نیز مازندرانی هستند.

وی با بیان اینکه این اردو اولین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های جهانی است، تصریح کرد: شیوع ویروس کرونا کلیه مسابقات را تعطیل کرده بود و اتحادیه جهانی کشتی پس از بررسی‌های متعدد مسابقات جوانان را لغو و تصمیم به برگزاری مسابقات جهانی بزرگسالان گرفته است.

رئیس هیئت کشتی مازندران برگزاری رقابت‌های لیگ برتر کشتی از سوی فدراسیون را هوشمندانه ارزیابی کرد و اظهار داشت: تمرین کشتی گیران در باشگاه جهت شرکت در رقابت‌های لیگ برتر و حضوردر این مسابقات داخلی پس از ماه‌ها دوری از رقابت، موجب آمادگی کشتی گیران برای مسابقات جهانی شده است.

وی با بیان اینکه اگر مسابقات لیگ برتر برگزار نمی‌شد تیم ملی کشتی آمادگی لازم را جهت رقابت جهانی کسب نمی‌کرد، تصریح کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری رقابت‌های لیگ برتر ایران تجربه خوبی برای رقابت‌های جهانی خواهد بود.

به گفته وی، در ۵۷ کیلوگرم رضا اطری و رحمان عموزاد، در ۶۱ کیلوگرم بهنام احسان پور، در ۶۵ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی، در ۷۰ کیلوگرم عرفان الهی، در ۷۴ کیلوگرم محمد صادق فیروزپور، در ۷۹ کیلوگرم علی سوادکوهی، در ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی، کامران قاسم پور و احمد بذری، در ۹۲ کیلوگرم محمدجواد ابراهیمی، در ۹۷ کیلوگرم محمدحسین محمدیان، مجتبی گلیج و علی شعبانی، در ۱۲۵ کیلوگرم امیرحسین زارع و عباس فروتن از کشتی‌گیران مازندرانی هستند که به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

رئیس هیئت کشتی مازندران به اطلاعیه فدراسیون کشتی در خصوص رضا یزدانی نیزاشاره کرد و گفت: رضا یزدانی به محل فدراسیون کشتی دعوت می‌شود تا پس از جلسه با کادر فنی در خصوص حضور وی تصمیم گیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *