پنجشنبه , ۱۲ تیر ۱۳۹۹

یزد میزبان مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی شد


به گزارش “ورزش تایمز”، بعد از مشخص شدن تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی نوزدهمین دوره مسابقات کشتی فرنگی باشگاه های کشور، سازمان لیگ با رعایت اصل بی طرفی میزبان مراحل نیمه نهایی و نهایی را معرفی کرد.

بعد از بررسی گزینه های مختلف برای میزبانی از مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی، تفاهم نامه رسمی میان رییس سازمان لیگ کشتی و رئیس هیات کشتی استان یزد برای برگزاری این مسابقات در تاریخ ۲۱ آبان ماه امضا شد.

عبدالمهدی نصیرزاده، رییس سازمان لیگ کشتی با اعلام این خبر گفت: هدف از این انتخاب ابتدا این بود که می خواستیم مسابقات مرحله نیمه نهایی و نهایی در یک استان بی طرف برگزار شود. استان یزد هم تقریبا مرکزیت داشت و از طرفی با توجه به علاقه مندی مدیرکل ورزش و جوانان این استان و رییس هیات کشتی یزد برای برگزاری مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی، تفاهم نامه  به امضا رسید.

وی افزود: با اینکه استان های دیگری بودند که سابقه و تجربه بیشتری برای میزبانی از مسابقات کشتی داشتند، اما سیاست ما بر این بود با اعطای میزبانی به یزد که کشتی در این استان کمتر توسعه یافته بوده، موجب رشد و تعالی کشتی در یزد شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *