جمعه , ۱۳ تیر ۱۳۹۹

کمک‌رسانی قهرمان کشتی جهان به مناطق محروم سیستان و بلوچستان

به گزارش “ورزش تایمز”، برخی از قهرمانان کشتی کشورمان مدتی است با حضور در مناطق محروم و دورافتاده ایران در حال حمایت و کمک رسانی به هموطنان نیازمند هستند. در تازه ترین مورد از این سفرهای خیرخواهانه با تازگی حسن رحیمی دارنده مدال برنز المپیک و مدال طلای جهان به روستای «ملاآباد کشاری» در نزدیکی چابهار سفر کرد.

حسن رحیمی در این سفر ضمن دلجویی و دیدار با اهالی این روستا از مشکلات معیشتی اهالی نیز با خبر شد و اقلامی همچون موادغذایی و لوازم التحریر را نیز به دانش‌آموزان و ساکنان روستا اهدا کرد.

رحیمی همچنین به اهالی روستا وعده داد در آینده ای نزدیک به کمک دیگر ورزشکاران و چهره های نامدار کشتی اقدامات بیشتری برای حل مشکلات آنها انجام خواهد داد.عباس طحان و مصطفی علیزاده نیز در این سفر، حسن رحیمی را همراهی می‌کردند.

وی در حاشیه این سفر برای بار دوم با «حوا» دختر ۱۰ ساله این روستا که چند ماه قبل دست راست وی در حمله تمساح گاندو قطع شد دیدار کرد و وعده داد از هیچ حمایت معنوی و مادی از این دختر سیستانی دریغ نخواهد کرد.

کمک‌رسانی قهرمان کشتی جهان به مناطق محروم سیستان و بلوچستان

روستای ملاآباد کشاری در بخش پیشین شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان در مجاورت چابهار قراردارد که حدود ۵۰ خانوار در آن سکونت دارند.

چندی پیش کمیل قاسمی دارنده ۲ مدال طلا و نقره المپیک و نایب قهرمان کشتی آزاد جهان نیز در اقدامی مشابه به روستای «ممبین» استان خوزستان سفر کرد و اقلامی را به اهالی کشتی این روستا اهدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *