چهارشنبه , ۶ اسفند ۱۳۹۹

کشتی متعلق به همه است/ لزوم حمایت بودجه‌ای از هیئت‌های استانی


به گزارش “ورزش تایمز”، علیرضا دبیر امروز چهارشنبه در دیدار با استاندار لرستان در سخنانی با اشاره به اینکه یک زمانی یک و نیم میلیون کشتی گیر در ایران داشتیم که امروز این تعداد به ۴۰ هزار نفر رسیده است، اظهار داشت: کشتی ورزش متعلق به ماست و داریم از دستش می‌دهیم.

وی تصریح کرد: کشتی متعلق به همه است و چیزی است که داریم از دستش می‌دهیم چون حواسمان نیست.

رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از مدال‌های المپیکی ایران متعلق به ورزش کشتی است، تصریح کرد: این ورزش را رها کرده‌ایم و امروز تیم نهم دنیا را به من تحویل داده‌اند.

دبیر از تدوین سند توسعه ورزش کشتی کشور خبر داد و یادآور شد: بحث‌های عمرانی، فنی، فرهنگی و… در این سند پیش بینی شده است.

وی با تاکید بر اینکه تعداد فعالان ورزش کشتی در کشور طی ۸ سال باید ۸۰۰ هزار نفر برسد، افزود: این اتفاق اگر می‌خواهد بیافتد نیازمند به حمایت همه است.

رئیس فدراسیون کشتی خطاب به استاندار لرستان گفت: از بودجه‌هایی که در اختیار دارید به ورزش کشتی اختصاص دهید، با این اقدام می‌توان جوانان و استعدادهای نهفته را به سمت ورزش هدایت کرد.

دبیر با اشاره به اینکه ما در فدراسیون کشتی ما کارمان را انجام می‌دهیم و از دستگاه‌های دیگر نیز انتظار حمایت داریم، اظهار داشت: فدراسیون را با ۶۰ تا ۷۰ میلیارد بدهی تحویل گرفته‌ایم، اما خوشبختانه به مرور این مسائل را سر خط و درستش می‌کنیم، در بحث فنی هم کارمان را می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: خواهش داریم در شورای برنامه ریزی به هیئت کشتی لرستان کمک شود و هر کاری که فکر می‌کنید می‌تواند کمک کننده باشد در دستور کار قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *