شنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۷

کاویانی نژاد فینالیست شد/ شکست ناباورانه نجاتی در نیمه نهایی


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اسلواکی، علیرضا نجاتی نماینده وزن ۶۰ کیلوگرم تیم کشتی فرنگی جوانان ایران امشب در دیدار نیمه نهایی رقابتهای قهرمانی جوانان جهان که در شهر ترنوا اسلواکی در جریان است به مصاف حریفی از هند رفت. نجاتی در حالی که در تایم اول۴ بر صفر از حریف خود پیش بود در یک غافلگیری به پل رفت و با ضربه فنی نتیجه را واگذار کرد. بدین ترتیب او راهی دیدار رده بندی این وزن شد.

نجاتی صبح امروز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف ایلیف از بلغارستان رفت و با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید. وی در دیدار بعدی به مصاف آندره گینس از آلمان رفت و با نتیجه ۹ بر صفر پیروز شد و با نیمه نهایی راه یافت.

همچنین امین کاویانی نژاد امشب در دیدار نیمه نهایی وزن ۷۲ کیلوگرم به مصاف یاربیلوف از روسیه رفت و با نتیجه یک بر یک حریف را شکست داد و فینالیست شد.

وی صبح امروز در دور اول با حسین اف از ازبکستان کشتی گرفت و توانست با نتیجه ۸ بر صفر پیروز شود. وی در دور دوم هم به مصاف حریفی از کرواسی رفت و با نتیجه ۱۰ بر  صفر از سد او گذشت. کاویانی نژاد در دور سوم در برابر ساندرس از آلمان قرار گرفت و با پیروزی  ۸ بر صفر راهی نیمه نهایی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *