یکشنبه , 5 دسامبر 2021

کاویانی‌نژاد و میرزازاده به رده‌بندی رسیدند/دلخانی در شانس مجدد

[ad_1]

به گزارش “ورزش تایمز”، رقابت های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال جهان از صبح دیروز در شهر بیدگوشچ لهستان در حال برگزاری است که امروز (چهارشنبه) با مشخص شدن نفرات برتر چهار وزن دوم به پایان می رسد.

بر این اساس نتایج کشتی گیران کشورمان در روز دوم این رقابت ها به شرح زیر است:

در وزن ۵۹ کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست با نتیجه ۳ بر یک لوییز اورتا سانچز از کوبا را شکست داد. وی در دور بعد مقابل ماسوتو کاوانا از ژاپن با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد اما با توجه به راهیابی کاوانا به فینال ، دلخانی هم به گروه بازنده ها راه یافت. بدین ترتیب وی باید نخست به مصاف کشتی گیری از اوکراین و سپس برای کسب مدال برنز به مصاف نماینده بلغارستان برود.

در وزن ۶۶ کیلوگرم امین کاویانی نژاد در دور اول با نتیجه ۹ بر صفر مانیش از هند را مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل بک کونوربایف از قرقیزستان با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید. کاویانی نژاد در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی شوگو تاکاهاشی از ژاپن را با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف آلن میرزویان از روسیه رفت، اما با نتیجه ۵ بر ۲ شکست خورد و به دیدار رده بندی راه یافت.

در وزن ۸۰ کیلوگرم مهدی ابراهیمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم در مصاف با برهان آکبوداک از ترکیه با نتیجه ۴ بر یک مغلوب شد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند برای کسب مدال برنز به مسابقات خود ادامه دهد.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امین میرزازاده در دور اول مقابل سینگ مهارس از هند با نتیجه ۱۰ بر یک به برتری رسید. وی در دور دوم مقابل منصور شادوکایف از قزاقستان با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسید. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی عبداللطیف احمد محمد از مصر را با نتیجه ۷ بر ۳ مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. میرزازاده در این مرحله به مصاف زویادی پاتاریدزه قهرمان جوانان جهان از گرجستان رفت و با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *