یکشنبه , ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

کاش مثل فوتبال دیده می‌شدیم/ کار سختی در بازی‌های آسیایی داریم


مصطفی حسین خانی دارنده مدال برنز رقابتهای جهانی کشتی آزاد در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: مسئولان ورزش و تمامی مردم همواره در هنگام رویدادهای بزرگ همچون رقابتهای جهانی و المپیک از کشتی و ملی پوشان این رشته توقع داشتند بهترین و خوشرنگترین مدال ها را برای ایران کسب کنند. اما هیچگاه از ما به اندازه موفقیت هایمان، حمایت نشد و انگار هیچ برنامه و فکری هم برای حل این مشکل وجود ندارد.

وی افزود: متاسفانه کشتی گیران تیم ملی در نهایت، چند روز قبل و بعد از مسابقات مورد توجه هستند و به رغم موفقیت های قاره ای، جهانی و المپیک برای ورزش ایران خیلی زود از نگاه مسئولان محو می شوند. به نظر من این موضوع  همان مظلومیت اهالی کشتی است که همواره به آن اشاره کرده ایم.

دارنده مدال طلای آسیا در ادامه به تمرینات اردوی تیم ملی و رقابتهای مهم پیش رو اشاره کرد و گفت: مدتهاست که آزادکاران اردونشین تمرینات سنگین و پرفشار خود را در خانه کشتی تهران آغاز کرده اند. ما دو رویداد مهم و حساس را پیش رو داریم که ابتدا بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و سپس رقابتهای جهانی مجارستان خواهد بود.

حسین خانی خاطر نشان کرد: مطمئنا با توجه به رقبای عنوان‌دار قاره‌ای کار سختی را در بازیهای آسیایی جاکارتا پیش رو داریم، اما با توجه به برنامه کادر فنی، ملی پوشان باید تا رقابتهای جهانی مجارستان به اوج آمادگی برسند.

وی در پایان گفت: من نیز در وزن ۷۴ کیلوگرم، رقبای بسیار سرسخت و عنوان داری را در بازیهای آسیایی و رقابت های جهانی پیش رو دارم که امیدوارم بتوانم با عملکرد خوب و مطلوب با بهترین نتیجه در این آوردگاه قاره ای ظاهر شوم. البته کادر فنی هنوز ترکیب نهایی تیم ملی برای حضور در این دو رویداد را معرفی نکرده اند که من به عنوان سرباز تیم ملی اماده ام در هر میدانی که بگویند کشتی بگیرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *