سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

کاروان کشتی امید در انتظار تامین منابع ارزی


به گزارش “ورزش تایمز”، پس از استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی یکی از مهمترین ابهامات متولیان تیم های کشتی آزاد و فرنگی امید، اعزام آنها به رقابتهای جهانی رومانی بود که باید هفته آینده صورت گیرد.

کادر فنی این دو تیم در همان ساعات اولیه انتشار خبر استعفای خادم با بلاتکلیفی و ابهام در انجام اقدامات لازم برای اعزام به رومانی مواجه شدند اما در ادامه به آنها گفته شد همه کارها در حال انجام است و جای نگرانی برای تامین بودجه وجود ندارد. اما حالا با گذشت چند روز از استعفای خادم هنوز ارز لازم برای اعزام کاروان کشتی امید در اختیار مسئولان فدراسیون قرار نگرفته است.

هر چند گفته می شود تا روز شنبه هفته آینده که زمان اعزام تیم کشتی فرنگی امید به رومانی است، این ارز تهیه و تامین می شود، اما کادرهای فنی تیم های امید معتقدند تعطیلی چند روزه اواخر هفته ممکن است مشکلاتی را در این زمینه بوجود آورد.

پیش از این علیرضا رضایی و جمشید خیرآبادی به عنوان سرمربیان تیم های کشتی آزاد و فرنگی امید کشورمان اعلام کردند اقدامات اعزام این تیمها به رقابتهای جهانی از مدتها قبل صورت گرفته و جای هیچ نگرانی نیست، اما انگار ارز مورد نیاز هنوز تامین نشده و این دو سرمربی نیز همچنان دغدغه شاگردانشان به رومانی را دارند.

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان طی روزهای ۲۱ تا ۲۷ آبان ماه در سالن «پلی والنت هال» شهر بخارست پایتخت رومانی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *