چهارشنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۷

پیگیر دریافت ارز از بانک مرکزی هستیم تا با ترکیب کامل عازم شویم


به گزارش “ورزش تایمز”، نایب رییس فدراسیون کشتی درباره اعزام تیم‌های ملی کشتی با ترکیب کامل به رقابت‌های جهانی گفت: پس از پیگیری های دوماه گذشته فدراسیون کشتی برای دریافت ارز ثانویه ، برای اعزام تیم های ملی کشتی به رقابت های جهانی و همکاری وزارت ورزش و جوانان در این مورد، نامه دریافت ارز ثانویه از سوی وزارت ورزش و جوانان به بانک مرکزی ارسال شده است و پیگیر دریافت ارز هستیم.

حمید بنی تمیم با بیان این مطلب افزود: با توجه به اعزام کشتی گیران به کشورهای اروپایی برای شرکت در مسابقات جهانی،  فدراسیون کشتی تقاضای دریافت ارز ثانویه به صورت یورو را دارد که قرار است به مبلغ هر یورو ۱۰ هزار تومان به فدراسیون تحویل شود که البته فدراسیون کشتی نیز هزینه ریالی آن را به حساب واریز می کند.

بنی تمیم خاطر نشان کرد: نماینده فدراسیون کشتی پیگیر دریافت ارز  از بانک مرکزی است تا انشاءالله در صورت پرداخت، تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان با ترکیب کامل ، راهی رقابت های جهانی مجارستان بشوند. امیدواریم با ادامه پیگیری های وزارت ورزش از بانک مرکزی، امکان اعزام تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی امید به رقابت های زیر ۲۳ سال جهان در رومانی نیز فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *