سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

پیگیری اردوی مشترک آزاد و فرنگی‌کاران امید و بزرگسال


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان ایران که روزهای پایانی اردوی آماده سازی خود را در خانه کشتی تهران سپری می کنند، بزودی راهی شهر بوداپست مجارستان، محل برگزاری رقابتهای جهانی خواهند شد.

این در حالیست که اعضای تیم های کشتی آزاد و فرنگی امید هم که رقابتهای جهانی رومانی را پیش رو دارند در اردوی بزرگسالان در حال تمرینات مشترک هستند. از نکات قابل توجه این تمرینات، حضور با انگیزه ملی پوشان امید در این تمرینات مشترک است که بدون توجه به اخبار ضد و نقیض لغو اعزام به رقابتهای جهانی به دلیل مشکلات ارزی در حال تمرین و آماده سازی هستند.

اردونشینان تیم های کشتی آزاد و فرنگی امید مدتهاست با حضور در خانه کشتی تهران همراه با ملی پوشان بزرگسال تمرین می کنند و پس از اعزام کاروان کشتی ایران به رقابتهای جهانی مجارستان، تمرینات اختصاصی و ویژه ای را استارت خواهند زد.

پس از رفع مشکل پرداخت ارز ثانویه به فدراسیون کشتی برای اعزام تیم های کامل کشتی آزاد و فرنگی به رقابتهای جهانی مجارستان، متولیان فدراسیون در حال پیگیری تامین هزینه های لازم برای اعزام تیم های امید به رقابتهای جهانی رومانی هستند. با این وجود در روزهای اخیر برخی از اهالی کشتی از لغو اعزام کشتی گیران امید به رقابتهای جهانی خبر دادند که این موضوع از سوی فدراسیون کشتی تکذیب شد.

سرمربیگری تیم های کشتی آزاد و فرنگی امید کشورمان را علیرضا رضایی و جمشید خیرآبادی بر عهده دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *