سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

پیروزی اطری و کریمی برابر حریفان/ مقصودی مغلوب قهرمان المپیک شد


به گزارش “ورزش تایمز”، در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۲۷ نفر حضور دارند رضا اطری در دور اول به مصاف باخبایار اردنبات دارنده مدال برنز جهان و طلای بازی های آسیایی از مغولستان رفت و با نتیجه ۶ بر یک پیروز شد. وی در دور دوم با ولادیسلاو آندریف دارنده مدال برنز جهان و اروپا از بلاروس کشتی می گیرد. یوکی تاکاهاشی قهرمان جهان از ژاپن و زائور اوگویف دارنده مدال نقره اروپا از روسیه نیز در گروه اطری حضور دارند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرحسین مقصودی در دور نخست به مصاف ولادمیر خینچیگاشویلی قهرمان جهان و المپیک از گرجستان رفت و با نتیجه ۷ بر ۳ شکست خورد. وی برای حضور در گروه شانس مجدد باید منتظر حضور این حریف در دیدار فینال باشد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۲۶ نفر حضور دارند عزت اله اکبری در دور اول با جانی بور دارنده مدال نقره زیر ۲۳ سال اروپا از فرانسه کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان میهالی ناگی دارنده مدال برنز اروپا از مجارستان و سوسوکه تاکاتانی دارنده مدال نقره جهان از ژاپن می رود. جبرئیل حسن اف دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان، گریگوریان دارنده مدال نقره اروپا از ارمنستان، رشید قربان اف دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا از ازبکستان و علی شعبان اف دارنده مدال برنز جهان از بلاروس در گروه اکبری حضور دارند.

در وزن ۹۲ کیلوگرم علیرضا کریمی در دور نخست ریکاردو بائز از آرژانتین را ۱۰  بر صفر شکست داد. وی در دور دوم به مصاف شریف اف دارنده مدال طلای المپیک و جهان از آذربایجان می رود. در گروه کریمی جی دن کاکس دارنده مدال برنز جهان و المپیک از آمریکا و باتیربک چاکولوف از روسیه حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *