یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

پیام بویری از راهیابی به فینال بازماند/ شکست فلاح و حسینی


به گزارش “ورزش تایمز”، پیکارهای کشتی فرنگی قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان از ظهر امروز سه شنبه با مصاف مدعیان چهار وزن نخست آغاز شد که نمایندگان کشورمان نیز به میدان رفتند.

بر این اساس نتایج پیکارهای نمایندگان ایران تا این مرحله به شرح زیر است:

دروزن ۷۱ کیلوگرم، فرشاد بلفکه پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۲ بر صفر کراسمیر کروموف از بلغارستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد به مصاف دانیل کاتاراگا از مولداوی رفت و نتیجه را واگذار کرد.

در وزن ۷۵ کیلوگرم، پیام بویری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۵ بر ۳ ایوان نیلیپیوک از لهستان را شکست داد. وی در دور بعد به مصاف راجبک بیسلطانوف از دانمارک رفت و با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. بویری در این مرحله و برای حضور در دیدار فینال به مصاف گلا بولکوادزه قهرمان جوانان جهان و زیر ۲۳ سال اروپا از گرجستان  رفت که با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد و از راهیابی به فینال بازماند.

در وزن ۸۵ کیلوگرم، مهدی فلاح در دور نخست با نتیجه ۳ بر صفر یوآن دیمیتریوف از بلغارستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل اسلام عباس‌اف قهرمان جوانان جهان و نفر پنجم جهان از آذربایجان با نتیجه ۲ بر ۲ مغلوب شد و باتوجه به شکست حریف، فلاح نیز از گردونه رقابتها حذف شد.
 
در وزن ۹۸ کیلوگرم، امیرحسین حسینی در دور نخست با نتیجه ۲ بر ۲ از سد رینیل دیاز راموس از کوبا گذشت وی در دور بعد مقابل رافال کراجفسکی از لهستان با نتیجه ۱۲ بر ۲ شکست خورد. در ادامه با توجه به شکست حریف لهستانی برابر کشتی گیر چینی، امیر حسین حسینی نیز از ادامه رقابت ها بازماند و حذف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *