شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

پلوئی: اکثر آزادکاران نخستین حضور در رده جوانان را تجربه کردند


اسماعیل پلوئی بعد از عدم کسب نتایج مورد نظر در روز نخستی رقابت‌های کشتی آزاد جوانان جهان به خبرنگار اعزامی مهر به اسلواکی گفت: ما در پنج وزن نخست دو نماینده در فینال و رده بندی داشتیم که متاسفانه هر دو آزادکار در مبارزات خود شکست خوردند.

وی افزود: امیدوارم در اوزان دوم بتوانیم جبران کنیم به ویژه توسط نماینده وزن ۹۲ کیلوگرم که فینالیست شده و کشتی های خوبی هم تا پای فینال از او دیدیم.

سرپرست تیم کشتی آزاد جوانان در پاسخ به این سوال که چرا اکثر ملی پوشان در ثانیه های پایانی کشتی شکست خوردند، گفت: متاسفانه این مشکل در تمامی رده های ما وجود دارد که نقاط ضعف باید به خوبی شناسایی و برطرف شود. ما در ۵ وزن این مسابقات کشتی های خودمان را در ثانیه های آخر واگذار کردیم. البته کم تجربگی بچه ها در  نخستین حضور رسمی در رده جوانان هم بی تاثیر نبود اما باید روی این نفرات کار شود تا در رقابتهای آتی بتوانیم از این نیروهای جوان به بهترین شکل استفاده کنیم.

رقابتهای پنج وزن نخست کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان در حالی در شهر ترناوا اسلواکی برگزار شد که تیم ایران توسط امیرحسین مقصودی در وزن ۶۵ کیلوگرم به مدال نقره رسید و امیرحسین کاووسی نیز در وزن ۷۰ کیلوگرم پنجم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *