شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۹

پایان دور رفت لیگ‌کشتی آزاد با صدرنشینی استقلال در گروه الف


به گزارش “ورزش تایمز”، مسابقات دور رفت گروه الف لیگ برتر کشتی آزاد روزهای ۱۰ و ۱۱ مهرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد که در پایان تیم استقلال تهران با ۳ پیروزی بعنوان صدرنشین دور رفت این رقابت ها معرفی شد.

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

استقلال تهران ۷- شهدای زنجان ۳
استقلال تهران ۷ – دانشگاه آزاد اسلامی ۳
دانشگاه آزاد اسلامی ۱۰- شرکت سهامی فرش ایران صفر
شهدای زنجان ۸- شرکت سهامی فرش ایران ۲
دانشگاه آزاد اسلامی ۸- شهدای زنجان ۲
استقلال تهران ۱۰ –  شرکت سهامی فرش ایران صفر

رده بندی تیم ها در پایان دیدارهای رفت گروه الف به شرح زیر است: ۱- استقلال تهران ۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳- شهدای زنجان ۴- شرکت سهامی فرش ایران

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی ۱۰- شرکت سهامی فرش ایران صفر (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: عرفان آئینی، برنده ۱۰- میلاد نادری صفر
۶۱ کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی، برنده ۱۲- احسان رنجبر ۲
۶۵ کیلوگرم: پیمان بیابانی، برنده ۱۰- اسماعیل ناظریان صفر
۷۰ کیلوگرم: مجتبی عموزاد خلیلی، برنده ۱۲- حسین رنجبر ۱
۷۴ کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور، برنده ۱۰ – محمد محولاتی صفر
۷۹ کیلوگرم: مرتضی میرزایی، برنده ۱۲- آرش محمدی صفر
۸۶ کیلوگرم: امیرحسین فیروزپور، برنده ۱۰- امیررضا مجاوری صفر
۹۲ کیلوگرم: حسین جلالی نژاد، برنده ۱۲- دانیال خرمی صفر
۹۷ کیلوگرم: میثم عبدی، برنده ۱۲- پوریا قدرتی ۱
۱۲۵ کیلوگرم: سجاد عزیزی، برنده ۱۰- محمدرضا حسین پور صفر

استقلال تهران ۷- شهدای زنجان ۳ (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقانیا، برنده ۱۰- محمد کابلی صفر
۶۱ کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده ۱۰- یونس سرمستی صفر
۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده ۱۲- محمدکاظم خدابنده لو ۲
۷۰ کیلوگرم: علی اسماعیل پور ۲- میثم حیدری، برنده ۲
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی، برنده ۲- رضا مقتدر ۱
۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۱۰- علی شفیع زاد صفر
۸۶ کیلوگرم: سجاد غلامی ۲- علیرضا صابریان، برنده ۴
۹۲ کیلوگرم: امیر محمدی، برنده ۳- مسعود مددی ۲
۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان ۲ – اباذر اسلامی، برنده ۲
۱۲۵ کیلوگرم: عباس فروتن، برنده ۵- نعیم حسن زاده صفر

استقلال تهران ۷ – دانشگاه آزاد اسلامی ۳ (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقانیا، برنده ۳- محمد خدابخشی صفر
۶۱ کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده ۱۵- میرعلی باوفا سادات ۹
۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده ۵- فرزاد عموزاد خلیلی ۴
۷۰ کیلوگرم: یونس امامی، برنده ۱۴- فرهاد نوری ۴
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی ۵- مسعود کمروند، برنده ۸
۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۵- محمد نخودی ۳
۸۶ کیلوگرم: سجاد غلامی ۳ – سید محمدحسین میرباغبان، برنده ۱۳
۹۲ کیلوگرم: امیر محمدی ۱- حسین شهبازی، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان، برنده ۴، ضربه فنی- حسین جلالی نژاد ۴
۱۲۵ کیلوگرم: عباس فروتن، برنده ۴- امین طاهری ۳

شهدای زنجان ۸- شرکت سهامی فرش ایران ۲ (اسامی تیم زنجان در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: مهدی حسن نیا صفر – رضا خلاقی، برنده ۶
۶۱ کیلوگرم: یونس سرمستی، برنده ۱۰- امیرحسین رسولی صفر
۶۵ کیلوگرم: سپهر اسماعیلی ۷- مجید ساده، برنده ۹
۷۰ کیلوگرم: محمد زمانی، برنده ۶ – حسین رنجبر ۴ (مصدوم شدند)
۷۴ کیلوگرم: محمد شهبازنژاد، برنده ۱۰- محمد محولاتی ۴ (مصدوم شدند)
۷۹ کیلوگرم: عبداله شیخ اعظمی، برنده ۱۰- علیرضا محمدی صفر
۸۶ کیلوگرم: هادی رستمی، برنده ۴- علیرضا نقی لو ۲
۹۲ کیلوگرم: مسعود مددی، برنده ۶- طاها خمینه صفر
۹۷ کیلوگرم: اباذر اسلامی، برنده ۱۰- پوریا قدرتی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: نعیم حسن زاده، برنده ۷- محمدرضا حسین پور ۱

دانشگاه آزاد اسلامی ۸- شهدای زنجان ۲ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: عرفان آئینی، برنده ۱۷- محمد کابلی ۸
۶۱ کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی، برده ۱- یونس سرمستی صفر
۶۵ کیلوگرم: پیمان بیابانی، برنده ۸- محمدکاظم خدابنده لو ۴
۷۰ کیلوگرم: مجتبی عموزاد خلیلی ۲- میثم حیدری، برنده ۳
۷۴ کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور، برنده ۱۰، ضربه فنی – رضا مقتدر ۲
۷۹ کیلوگرم: محمد نخودی، برنده ۵- عبداله شیخ اعظمی ۴
۸۶ کیلوگرم: سید محمدحسین میرباغبان، برنده ۱۱ – علیرضا صابریان ۵
۹۲ کیلوگرم: حسین شهبازی، برنده ۵- مسعود مددی ۲
۹۷ کیلوگرم: میثم عبدی ۲- اباذر اسلامی، برنده ۱۲
۱۲۵ کیلوگرم: امین طاهری، برنده ۴ – نعیم حسن زاده (مصدومیت)

استقلال تهران ۱۰ –  شرکت سهامی فرش ایران صفر (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: سیدرضا عزیزی، برنده ۷- احمد جوان صفر
۶۱ کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده ۱۰- امیرحسین رسولی صفر
۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده ۱۰- مجید ساده ۶
۷۰ کیلوگرم: مرتضی قیاسی، برنده ۳- اسماعیل ناظریان ۲
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی، برنده، – محمد محولاتی صفر (مصدوم بود)
۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۱۰، ضربه فنی – علیرضا محمدی صفر
۸۶ کیلوگرم: سجاد غلامی، برنده ۸- امیررضا مجاوری صفر
۹۲ کیلوگرم: امیر محمدی، برنده ۹ – طاها خمینه ۲
۹۷ کیلوگرم: عیرضا رکابی، برنده ۱۳- پوریا قدرتی صفر
۱۲۵ کیوگرم: جابر صادق زاده، ۱۴، ضربه فنی – محمد حسین پور ۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *