پنجشنبه , ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

پایان دوری ۱۰ ماهه یزدانی از میدان و استارت برای اوج


به گزارش “ورزش تایمز”، حسن یزدانی آزادکار عنوان‌دار جهان و المپیک را می توان شاخص ترین چهره حاضر در لیگ برتر خواند. آزادکاری که پس از مدتها دوری از میادین کشتی به دلیل مصدومیت و همچنین محدودیت های کرونایی توانست با دوبنده تیم بازار بزرگ ایران به روی تشک بیاید.

حسن یزدانی با توجه به نخستین روز رقابتهای لیگ برتر کشتی و حضورش در این مسابقات گفت: حدود ۱۰ ماه از کشتی دور بودم و به دلیل آسیب دیدگی، تعویق المپیک و تعطیلی مسابقات برون مرزی به دلیل شیوع کرونا نتوانستم در هیچ میدانی حضور یابم. خوشبختانه لیگ برتر فرصتی شد تا دوباره بتوانم وارد کوران مسابقات شوم و توان خودم را در برابر رقبا محک زنم.

وی افزود: خوشبختانه پیکارهای لیگ برتر از هر نظر برای آمادگی و پیشرفت بچه ها خوب است. با برگزاری لیگ،  کشتی گیرانی که در این مدت به هر نحوی تمرین کردند می توانند سطح آمادگی خودشان را محک بزنند و توان خودشان را برای اهداف آتی ارزیابی کنند. بدین ترتیب اگر مسابقه ای هم در پیش باشد می توانن با آمادگی مطلوب در آن حضور یابند.

قهرمان المپیک در پایان در پاسخ به این سوال که آیا شرایط حضور در رقابتهای جهانی را دارد یا خیر، گفت: بعد از دور رفت لیگ برتر می توانم در رقابتهای جهانی هم شرکت کنم. خوشبختانه برای حضور در جهانی شرایط خوبی دارم. ضمن اینکه بعد از آسیب دیدگی حدود دو ماه فقط به روی درمان و تقویت پای مصدومم کار کردم والبته حدود ۶ ماه نیز تمرینات فنی کشتی و کار بر روی  تشک را در دستور کار داشتم. در ممجموع تعویق المپیک فرصت خوبی برای من محسوب شد تا بتوانم به خوبی روند درمانم را طی کنم و با پشت سر گذاشتن مصدومیت به میادین آتی بیاندیشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *