سه شنبه , ۵ اسفند ۱۳۹۹

پایان اردوی شاگردان بهداد در آستانه آغاز مرحله‌نهایی لیگ


به گزارش “ورزش تایمز”، مرحله نهایی لیگ برتر وزنه‌برداری در رده سنی جوانان و بزرگسالان از فردا ۲۸ بهمن تا ۲ اسفندماه به میزبانی باشگاه ملی حفاری به میزبانی سالن شهدای اهواز برگزار می‌شود.

این در حالی است که اعضای تیم گهر زمین سیرجان با سرمربیگری بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک از روز ۱۷ بهمن در سالن وزنه‌برداری این باشگاه اردو زدند و تمرینات خود را تا امروز ادامه دادند.

شاگردان بهداد سلیمی در هفته اول لیگ برتر وزنه برداری موفق به صدرنشینی شدند و حالا قصد دارند با تمام توان در مرحله نهایی لیگ برتر برای کسب قهرمانی به روی تخته بروند.

پیمان دهقانی در دسته ۵۵ کیلوگرم، جابر بهروزی، مجید عسگری و کیومرث مقدسی در دسته ۶۷ کیلوگرم، میرمصطفی جوادی دسته ۷۳ کیلوگرم، محمد نیری دسته ۸۱ کیلوگرم، محمد زارعی دسته ۸۹ کیلوگرم، کیانوش رستمی دسته ۹۶ کیلوگرم، کیا قدمی و علیرضا سلیمانی در دسته ۱۰۹ کیلوگرم و آیت شریفی و همایون تیموری در دسته به اضافه ۱۰۹ کیلوگرم ترکیب تیم گهر زمین سیرجان را در فینال لیگ برتر تشکیل می‌دهند.

بهداد سلیمی به عنوان سرمربی و آیدین نصرتی و علی جباری به عنوان اعضای کادر فنی، مسئولیت هدایت این تیم در مرحله نهایی لیگ برتر وزنه برداری را بر عهده دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *