شنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۷

وزنه‌برداران جوان در اردبیل به روی تخته می‌روند


به گزارش “ورزش تایمز”، مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان ۱۸ تا ۲۰ سال (متولدین سال های ۱۳۷۷، ۱۳۷۸ و ۱۳۷۹ ) کشور از ۲ تا ۷ آبان ماه در شهرستان اردبیل برگزار می شود.این رقابتها در ۱۰ دسته (اوزان ۵۵، ۶۱ ، ۶۷، ۷۳، ۸۱ ، ۸۹ ، ۹۶ ، ۱۰۲ ، ۱۰۹ و ۱۰۹+ کیلوگرم) پیگیری خواهد شد.

تمامی هیات های وزنه برداری استانها موظفند تا ۲۱ مهرماه لیست تیم خود را در فرم ضمیمه با ذکر رکوردهای تقریبی متشکل از ۱۰ وزنه‌بردار، دو نفر رزرو، دو مربی، یک داور و یک سرپرست به فدراسیون اعلام کنند.

جلسه تأییدیه نهایی، راس ساعت ۱۵ و کنگره مسابقات نیز ساعت۲۲ روز چهارشنبه ۲ آبان ماه برگزار می شود و حضور مربی یا سرپرست تیم در جلسه الزامی است. تغییرات نهایی در ترکیب تیم در جلسه تأییدیه نهایی صورت خواهد گرفت و در کنگره مسابقات هیچگونه تغییری در ترکیب تیم ها داده نخواهد شد.

با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با دوپینگ در این مسابقات از ورزشکاران، تست دوپینگ بعمل خواهد آمد. تمامی ورزشکارانی که نامشان در لیست تیم های شرکت کننده در جلسه تائیدیه ثبت شده باشد موظفند در زمان مسابقات در محل مسابقات حضور داشته باشند لذا چنانچه ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ورزشکاری را جهت انجام تست دوپینگ احضار کند، عدم حضور ورزشکار بمنزله مثبت اعلام شدن تست دوپینگ خواهد بود.

رکوردهای ورودی مسابقات به شرح زیر است:
دسته ۵۵ کیلوگرم: رکورد ورودی ۱۵۵ کیلوگرم
دسته ۶۱ کیلوگرم: رکورد ورودی ۱۸۵ کیلوگرم
دسته ۶۷ کیلوگرم: رکورد ورودی ۲۰۵ کیلوگرم
دسته ۷۳ کیلوگرم: رکورد ورودی ۲۲۰ کیلوگرم
دسته ۸۱ کیلوگرم: رکورد ورودی ۲۴۰ کیلوگرم
دسته ۸۹ کیلوگرم: رکورد ورودی ۲۵۰ کیلوگرم
دسته ۹۶ کیلوگرم: رکورد ورودی ۲۶۵ کیلوگرم
دسته ۱۰۲ کیلوگرم: رکورد ورودی ۲۷۵ کیلوگرم
دسته ۱۰۹ کیلوگرم: رکورد ورودی ۲۸۵ کیلوگرم
دسته ۱۰۹+ کیلوگرم: رکورد ورودی ۳۰۰ کیلوگرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *