سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

هر پنج فرنگی‌کار اوزان نخست ایران فینالیست شدند


به گزارش “ورزش تایمز”، دور مقدماتی این پیکارها در حالی به پایان رسید که هر پنج کشتی گیر کشورمان در روز نخست به فینال راه یافتند و نتایج مبارزات نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا ناصر پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف جائه آنگ از کره جنوبی رفت و با نتیجه ۸-۰به برتری رسید.ناصر پور در گام بعدی ودر مرحله نیمه نهایی بورونوف از قزقیزستان را ۸-۰ شکست داد و به فینال راه یافت. حریف او در فینال ویجی از هندوستان است.

در وزن ۶۳ کیلوگرم بهرام معروف خانی پس از استراحت در دور نخست آسیبمایف از قزاقستان  را ۱۰-۰ شکست داد. معروفخانی در مرحله نیمه نهایی ۷-۴ از سد تازایف از ترکمنستان گذشت و فینالیست شد.او در کشتی پایانی برای کسب مدال طلا به مصاف کامول کوزیف از ازبکستان می رود.

در وزن ۷۷ کیلوگرم شایان عفیفی پس از استراحت در دور نخست در دور بعد به مصاف بیک توردیف از قرقیزستان رفت و حریف خود را ۴-۰ شکست داد و گام به مرحله نیمه نهایی گذاشت.عفیفی در مرحله نیمه نهایی یاماساکی از ژاپن را ۱۰- صفر شکست داد و به فینال راه پیدا کرد.عفیفی در فینال مقابل ساجان از هندوستان مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم محمدمهدی ساروی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل  تویومورا از ژاپن در حالی که ۴-۰ جلو بود حریف خود را ضربه فنی کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. او در این مرحله مقابل کومار سونیل از هند به پیروزی ۹-۰ رسید و به فینال راه یافت.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امین میرزازاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با ساونکوف از قزاقستان روبرو شد و حریف خود را با حساب ۲-۱ مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی رسید او در این مرحله لیانگ از چین را۸-۰ شکست داد و فینالیست شد. وی در دیدار فینال به مصاف آریان پانوار از هند می رود.

رقابت‌های فینال اوزان فوق عصر امروز و رقابت های پنج وزن دوم فردا برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *