سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

هادی با شکست «آکگول» به نیمه نهایی رسید/ باخت ناباورانه یخکشی


به گزارش “ورزش تایمز”، رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان از ظهر امروز با مصاف مدعیان چهار وزن ۶۱، ۷۴، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم در شهر بوداپست مجارستان در حال برگزاری است که طی آن نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم پرویز هادی در رقابت های جهانی مجارستان پس از پیروزی ۱۱ بر صفر در دور نخست مقابل روبرت باران دارنده مدال برنز اروپا از لهستان، در دور دوم نیز با نتیجه ۱۱ بر ۲  مقابل ابراگیم سعیداف دارنده مدال برنز المپیک از بلاروس به پیروزی رسید و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل طاها اکگول قهرمان المپیک و جهان از ترکیه با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

محمدباقر یخکشی در وزن ۶۱ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم  عباس رحمان اف دارنده مدال برنز آسیا از ازبکستان را با نتیجه ۷ بر صفر شکست داد، اما در دور سوم در حالی که تا دقایق پایانی با نتیجه ۸ بر ۶ مقابل خولیس بونه رودریگوئز دارنده مدال برنز جهان از کوبا پیش بود در ثانیه های پایانی با نتیجه ۱۰ بر ۸ باخت. یخکشی باید منتظر فینالیست شدن این کشتی‌گیر کوبایی باشد تا او نیز بتواند در گروه بازنده ها به کار خود برای مدال برنز ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *