یکشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

نگاه ویژه کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد به جام تختی


به گزارش “ورزش تایمز”، با مشخص شدن ترکیب تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک و قهرمانی آسیا در قزاقستان بسیاری از مدعیان چشم انتظار رسیدن به دوبنده تیم ملی دارند. البته بازی‌های المپیک توکیو، پایان رویدادهای مهم بین المللی کشتی جهان در سال ۲۰۲۱ نیست و هنوز رقابتهای جهانی نروژ و حضور در این آوردگاه بزرگ در دستور کار قرار دارد. بر این اساس بسیاری از مدعیان تیم ملی کشتی آزاد در پی آن هستند در صورت از دست دادن شانس حضور در میادین مذکور، حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ نروژ را نشانه بروند.

به همین دلیل کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در نظر دارد از رقابتهای بین المللی جام تختی به عنوان مسابقات انتخابی برای اعزام مدعیان به رقابتهای جهانی نروژ بهره ببرد. البته این در حالیست که محدودیت‌های کرونایی و آغاز موج چهارم شیوع این ویروس باعث شده تا برگزاری جام تختی طی اردیبهشت ماه نیز در هاله‌ای از ابهام قرار داشته باشد.

محسن کاوه مدیر فنی تیم ملی کشتی آزاد نیز به تازگی با تاکید بر اهمیت رقابتهای جام تختی در روند انتخاب ملی پوشان به مسابقات جهانی اعلام کرده: «امیدواریم مسابقات جام تختی در زمان مورد نظر یعنی اواخر اردیبهشت برگزار شود، چراکه این مسابقات به نوعی انتخابی مدعیان برای حضور در رقابتهای جهانی نروژ خواهد بود. البته تنها مشکلی که وجود دارد، بحث کروناست و باید ببینیم شرایط تا آن زمان برای برگزاری جام تختی مهیا خواهد بود یا خیر.»

به گزارش “ورزش تایمز”، این در حالیست که هشتمین اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات گزینشی و قهرمانی آسیا از فردا آغاز می‌شود که این تمرینات تا روز ۲۵ فروردین ماه در خانه کشتی تهران ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *