سه شنبه , ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

نوجوانان آزادکار ایران بالاتر از آمریکا و روسیه قرار گرفتند


به گزارش “ورزش تایمز”، در این خبر با اشاره به اینکه تیم ایران با کسب سه مدال طلا توسط زارع، عبدالهی و عموزاد بیشترین مدال طلا را در بین کشورهای شرکت کننده بدست آورد، به قهرمانی تیم ایران بالاتر از کشورهای آمریکا و روسیه اشاره شده است.

همچنین فیلم مبارزات فینال سه آزادکار طلایی کشتی کشورمان مقابل رقبای خود در رقابت های جهانی کرواسی نیز بروی صفحه اینستاگرام اتحادیه جهانی کشتی قرار گرفته است.

رقابتهای کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان روزهای ۱۱ تا ۱۳ تیرماه در شهر زاگرب کرواسی برگزار شد. در پایان تیم ایران با ۳ مدال طلای رحمان عموزاد خلیلی، علیرضا عبداللهی و امیرحسین زارع در اوزان ۴۵، ۹۲ و ۱۱۰ کیلوگرم، یک مدال نقره محمدرضا قیاسی در وزن ۸۰ کیلوگرم، ۳ مدال برنز سید عرفان جعفریان، علی اکبر فضلی و محمد کریمی در اوزان ۵۱، ۶۰ و ۶۵ کیلوگرم و با کسب ۱۵۲ امتیاز به عنوان قهرمانی رسید. پس از تیم ایران، تیم های آمریکا و روسیه به ترتیب با کسب ۱۳۲ و ۱۱۶ امتیاز دوم و سوم شدند.

قهرمانی تیم ایران در حالی بدست آمد که این تیم در سال ۱۹۹۶ در کشورمان به عنوان قهرمانی رسیده بود و پس از ۲۲ سال و برای اولین بار در خارج از ایران این عنوان قهرمانی بدست آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *