دوشنبه , ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

نمی توان قول صد درصد مدال داد/ ارزش مدال المپیک صدها میلیارد است


به گزارش “ورزش تایمز”، محمد بنا با اشاره به بازدید امروز معاون رئیس جمهور از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: اینکه مسئولین وقت گذاشتند و به اردو آمدند باعث انگیزه شد و نشان می دهد آنها به معقوله ورزش و کشتی اهمیت می دهند و کمک می کنند با تلاش بیشتر کارمان را ادامه دهیم.

وی در خصوص اینکه آیا درخواستی از نوبخت داشتید، گفت: صحبت های لازم در این باره توسط دبیر انجام می‌شود.

سرمربی تیم کشتی فرنگی در مورد پاداش مدال های المپیک تصریح کرد: مسئله پاداش است که مشخص است البته ۲۰۰ سکه سال قبل تکرار شده و جایزه معقولی است امیدوارم بچه ها تلاش کنند و بهترین نتیجه را بگیرند.

وی در خصوص اینکه آیا قول مدال می‌دهید گفت: نمی توان قول صددرصد داد ولی بچه های ما بهترین‌های دنیا هستند. همه تلاش خود را در این دو سال و نیم کردیم. یک سهمیه کمتر گرفتیم ولی ۵ سهمیه هم خوب است.

بنا در خصوص اینکه قبلا گفته بود پاداش فوتبال با سایر رشته‌ها قابل مقایسه نیست، افزود: طبیعتا فوتبال معقوله دیگری است و نمی توان در مسائل مالی و قرارداد آن نه در ایران و نه در دنیا ورود کرد. پاداش المپیکی ها نسبت به سال های قبل برابر است.

وی در مورد اینکه پاداش دوره قبل ۳۰۰ سکه طلا بوده است، یادآوری کرد: از نظر اقتصادی مشکلات داریم. باید بدانند گرفتن طلا صدها میلیارد ارزش دارد. در کنار آن هم دولت این جایزه را می دهد و کمیته ۱۰ هزار دلار و شهرها و استان ها هم به مدال آوران جایره و پاداش می‌دهند.

بنا در مورد اینکه پاداش سرمربیان نصف ورزشکاران است، گفت: من حاضرم بچه ها طلا بگیرند و به من هیچ پاداشی ندهند.

وی در خصوص شرایط تمرینات گفت: هیچ دوره ای مثل امسال نبوده که رضایت کامل داشته باشم. بچه‌ها با آرامش تمرین می کنند و امیدوارم در المپیک آبروداری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *