چهارشنبه , ۶ اسفند ۱۳۹۹

نمی توان در همه تورنمنت ها شرکت کرد/ باید به کشتی گیران تلنگر زد


به گزارش “ورزش تایمز”، غلامرضا محمدی در مورد آغاز مرحله سوم اردوی تیم ملی آزاد برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک گفت: درحال حاضر همه در مجموعه ورزشی آزادی هستیم و از ساعت ۱۱ تا ۱۳ تست کرونای بچه‌ها انجام شد و بالغ بر ۹۰ نفر تست دادند و منتظر جواب تست هستیم تا به صورت رسمی تمرینات از فردا (یکشنبه) در خانه کشتی آغاز شود.

وی در مورد دعوت از چند کشتی گیر دیگر به اردوی سوم مثل احمد بذری و ارشک محبی تاکید کرد: مطمئناً یک جاهایی ما باید به کشتی گیران ما تلنگر بزنیم، هم به کشتی گیران جوان و هم باتجربه که حضور در اردوی تیم ملی برای شأن یکنواخت نشود. دوست داریم کشتی گیران در اردوها روند رو به رشد و پیشرفت داشته باشند و کادرفنی هم این را احساس کند.

محمدی در خصوص اینکه تیم ملی در جام دانکلوف شرکت خواهد کرد یا نه، اظهار داشت: دعوت نامه از کشورهای مختلف برای ما ارسال می‌شود ولی این یک واقعیت هست که ما نمی‌توانیم در همه تورنمنت‌ها حضور داشته باشیم. حضور ما باید هدفمند و طبق زمان مشخص باشد. تورنمنت اوکراین و جام رنکینگ دار ایتالیا که یکی اوایل اسفند و دیگری اواسط اسفند ماه برگزار می‌شود را به فدراسیون پیشنهاد دادیم. ما باید اردوهایمان را شروع می‌کردیم و حداقل نیاز به ۴ تا اردو بود که بچه‌ها شرایط روحی و جسمی به وضعیت نسبی برسد و تمرین پرفشار را در دستور کار قرار دهیم. ما شرایط خودمان را می‌سنجیم و در تورنمنت‌هایی که می‌تواند برایمان مفید باشد، شرکت می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی آزاد که همراه دبیر به لرستان رفته بود، در خاتمه گفت: قطعاً حضور دبیر به صورت میدانی در استان‌ها اثرات مثبتی را خواهد داشت و این در سراسر کشور اتفاق می‌افتد و لرستان هم از این قاعده مستثنی نیست. در این سفر من هم کنارش بودم و ما میزبان دبیر بودیم. هرچند دبیر خودش متولی ورزش اول کشور است. حضور او اثرات خوب برای کشتی لرستان در آینده خواهد داشت و شور و هیجان در کشتی استان ایجاد کرد. اگر دبیر و من و همه کسانی که کشتی را دوست دارند، مطالبه‌ای دارند این مطالبه شخصی نیست و فقط برای کشتی است و انتظار می‌رود همه مسئولان به کشتی ورزش پرافتخارمان کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *