یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

نماینده دسته ۹۴ کیلوگرم ایران فردا روی تخته می‌رود


به گزارش “ورزش تایمز”، رسول معتمدی ملی‌پوش دسته ۹۴ کیلوگرم تیم وزنه‌برداری جوانان ایران در آستانه حضور در رقابتهای قهرمانی جوانان جهان در ازبکستان گفت: دو ماه پیش نایب قهرمان آسیا شدم و حالا در تاشکند هم به دنبال مدالی خوش‌رنگ‌تر هستم. ضمن اینکه مسابقات جوانان جهان دومین حضورم در رقابتهای بین المللی است.

وزنه بردار اصفهانی تیم جوانان کشورمان ادامه داد: بعد از مسابقات جوانان آسیا، اردوی آماده سازی خیلی خوبی را در شهر همدان برای حضور در مسابقات جهانی داشتیم. باید از مسئولان ورزش و وزنه برداری این استان تشکر کنم که تمام امکانات را برای برگزاری هر چه مناسب تر را در اختیار تیم ملی جوانان گذاشتند.

معتمدی در خاتمه به حریفان اصلی اش اشاره کرد و گفت: برخی از رقبایم در رقابتهای آسیایی حضور داشتند، ولی مهمترین حریفانم ابراهیم فارس قطری و ریواس از کلمبیا هستند.

رسول معتمدی ساعت ۱۸:۳۰ فردا پنجشنبه با ۷ شرکت‌کننده دیگر در گروه (A) دسته ۹۴ کیلوگرم رقابت خواهد کرد. وی در استارت لیست نهایی مسابقات ۲۰۱۸ جوانان جهان با رکورد ورودی ۳۶۳ کیلوگرم در رده سوم گروه خود قراردارد. «ابراهیم فارس»از قطر با رکورد ۳۸۶ کیلوگرم صدرنشین و «ماسکوئرا» از کلمبیا با رکورد ورودی ۳۷۵ کیلوگرم دوم است. «باباکیان» از ارمنستان با رکورد ورودی ۳۶۰ کیلوگرم و «لوپز» از پرو با ۳۴۰ کیلوگرم چهارم و پنجم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *