دوشنبه , ۴ مرداد ۱۴۰۰

نشست هیات رئیسه فدراسیون کشتی برگزار شد


به گزارش “ورزش تایمز”، این جلسه با حضور محمدرضا طالقانی، سید ناصر موسوی لارگانی، دکتر سهراب کیهانی، امیر محسنی و علیرضا دبیر، حمید سوریان، فاطمه درخشانی، سید جلال عسگری رئیس، نایب رئیس، نایب رئیس بانوان و دبیر فدراسیون بعنوان اعضا برگزار شد.

رئیس فدارسیون کشتی در این جلسه با تسلیت به مناسب شهادت امام دهم حضرت امام علی النقی (ع) توضیحاتی را در مورد برنامه‌های جاری و آتی فدراسیون کشتی ارائه داد.

وی در مورد برنامه‌های فدراسیون ادامه داد: در مورد آموزش مربیان و داوران فدراسیون از طریق انستیتو کشتی برنامه دارد ضمن اینکه ضمن اینکه فرآیند اعزام داوران به مسابقات نیز در قالب یک اپلیکیشن انجام می‌شود.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: به دنبال این هستیم که تمامی برنامه‌های فدراسیون آیتی محور شود و اولویت ما انستیتو کشتی است.

وی ادامه داد: در برنامه‌ی ما است که اطلاعات مربیان، کشتی گیران و داوران را به صورت آنلاین در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم آمار دقیقی از جامعه کشتی بدست بیاوریم.

دبیر گفت: برای اینکه کشتی در تمامی کشور راه بیافتد به استان‌ها می‌روم و با نهادهای مهم از جمله استانداری، سپاه، شهرداری، آموزش و پرورش و … جلسه می‌گذارم و پیگیری خروجی این جلسات توسط رؤسای هیأت کشتی استان‌ها باید انجام شود.

وی در این نشست در مورد فعالیت‌های فدراسیون به جهت حضور عباس جدیدی بعنوان نماینده ایران در انتخابات شورای کشتی آسیا و کسب پست دبیرکلی توضیحاتی را ارائه داد.

در ادامه این جلسه گزارش‌های مالی فدراسیون از جمله پرداخت‌ها و بدهی‌ها تا پایان سال و تغییر اشل حق الزحمه مدرسان کشتی نیز داده شد.

همچنین حکم انتصاب مهندس امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران به وی اهدا شد.

محمودی خزانه دار فدراسیون، امیرثامنی مشاور راهبردی و برنامه ریزی فدراسیون، احسان فرید بازرس و نماینده حراست نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *