جمعه , ۹ آبان ۱۳۹۹

نتایج دیدارهای صبح روز نخست مشخص شد


به گزارش “ورزش تایمز”، مسابقات دور رفت رقابت‌های گروه ب لیگ برتر کشتی فرنگی جام باشگاه‌های کشور از صبح امروز چهارشنبه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است و فرداشب به پایان می‌رسد.

بر این اساس صبح امروز و در دور اول و دوم این مسابقات، چهار دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران با نتیجه ۹ احتشام گستر خوزستان ۱
دانشگاه آزاد اسلامی ۷ – تیم صبا نور کردستان ۳
صبانور کردستان ۱۰- احتشام گستر کارون صفر
دانشگاه آزاد اسلامی ۶- شهدای مقاومت قم ۴

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران ۹ – احتشام گستر خوزستان ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۹ – احمد ناصرپور صفر
۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده ۸ – عباس چنانی صفر
۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- امین قائدی صفر
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۹، ضربه فنی – مصطفی بهزادی مقدم ۲
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده ۹- سیاوش منصور ینگجه صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۹- امیرحسین حسینی صفر
۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده ۸- نیما پاپی صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۱- آرشام بهرام زاده، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۷ – علیرضا اکبری سامانی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده ۲- سعید خانی صفر (مصدوم شد)

دانشگاه آزاد اسلامی ۷ – صبانور کردستان ۳ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده ۷- محمد حسینوند ۳
۶۰ کیلوگرم: امید آرامی ۵- محمد نوربخش، برنده ۱۰
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۵، ضربه فنی – شیرزاد بهشتی طلا صفر
۶۷ کیلوگرم: احمد خرسانی پور ۴- سعید ارجمند، برنده ۸
۷۲ کیلوگرم: سجاد ایمن طلب صفر (دیسکالیفه) – علی ارسلان، برنده ۲
۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان، برنده ۴- مجید خلیلی ۱
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۳- حمیدرضا بادکان ۳
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۳ – یوسف قادریان ۳
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۹- سامان عزیزی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۶- شهاب قوره جیلی ۲

صبانور کردستان ۱۰ – احتشام گستر کارون صفر (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی نوربخش، برنده ۸- احمدرضا ناصرپور ۲
۶۰ کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده ۸- عارف محمدی صفر
۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده ۵، ضربه فنی- امی علیایی صفر
۶۷ کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده ۶- محمد سلطانی ۳
۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان، برنده ۸- رضا ساکی ۳
۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده ۹- مسعود کاووسی صفر
۸۲ کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده ۸- نیما پاپی صفر
۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۱۳- سعید کریمی زاده ۳
۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۳- علیرضا اکبری سامانی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۸- امیرشایان طهماسبی صفر

دانشگاه آزاد اسلامی ۶– شهدای مقاومت بسیج قم ۴ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده ۹- محمدمهدی جواهری صفر
۶۰ کیلوگرم: رضا گران ۳ – محمد جانقلی، ۹
۶۳ کیلوگرم: حسین عباسی، برنده ۱۰- فرید سیرتی ۲
۶۷ کیلوگرم: بهرام معروف خانی ۲- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۴
۷۲ کیلوگرم: مرتضی پورعیسی صفر- امیر عبدی، برنده ۵
۷۷ کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده ۱۰، ضربه فنی – محمدحسین جلالی ۲
۸۲ کیلوگرم: حسین فروزنده، برنده ۹- امیر رضایی صفر
۸۷ کیلوگرم: حسن فروزنده، برنده ۱- علی زینتی رفاه صفر
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۶- محمدصادق عبدالهی ۵
۱۳۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی ۱- امیرمحمد بیات، برنده ۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *