شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

نتایج دور مقدماتی کشتی آزاد جام تختی


به گزارش “ورزش تایمز”، سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی با حضور کشتی گیران مدعی داخلی در کنار آزادکارانی از ۹ کشور آذربایجان، ترکیه، روسیه، ارمنستان، مجارستان، هلند، بلاروس، قرقیزستان و گرجستان از صبح امروز پنج شنبه در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه در حال برگزاری است و عصر فردا با مشخص شدن نفرات و تیم های برتر به پایان می رسد.

در مسابقات انجام شده تاکنون در وزن ۶۱ کیلوگرم احمد گوارزاتیلوف از آذربایجان راهی مرحله نیمه نهایی شد، در وزن ۶۵ کیلوگرم مرتضی قیاسی، ارنازار آکماتالیف از قرقیزستان، پیمان بیابانی و گئورگی روازیشویلی از گرجستان به دیدار نیمه نهایی راه یافتند، در وزن ۷۰ کیلوگرم یونس امامی، مهدی یگانه جعفری، میثم نصیری و صفا آکسوی از ترکیه به مرحله نیمه نهایی رفتند، در وزن ۷۴ کیلوگرم حاجی مراد گادجیف از آذربایجان، خاچاطور پاپیکیان از ارمنستان، حامد رشیدی و رضا افضلی راهی مرحله نیمه نهایی شدند، در وزن ۸۶ کیلوگرم مسعود مددی، کامران قاسم پور، حسین خداکرمی و احمد بذری در مرحله نیمه نهایی حضور خواهند داشت.

نتایج مسابقات برگزار شده در صبح روز نخست این رقابت ها به شرح زیر است: 

۵۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
علیرضا سرلک ۶- ایگور پوتاپوف (روسیه) ۲
یک هشتم:
احمد دومان (ترکیه) ۸- نادر حاج آقا نیا ۶
افشین رحمانی ۹- سید علی عظیمی ۲
رضا اطری ۳- پرویز ابراگیم اف (آذربایجان) ۲
واقیناک ماتوسیان (ارمنستان) ۱۳- محسن ملکی ۲
غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۲ ضربه فنی – محمد طهمابی ۱
میثم فیروآبادی ۵- رضا علیجان زاده
میخائیل ایوانوف (روسیه) ۹- یونس سرمستی ۵
اسمانبیکوف (قرقیزستان) ۸- علیرضا سرلک ۴

۶۱ کیلوگرم:
مقدماتی:
محمد نامجومطلق ۶- گئورگی گونیاشویلی (گرجستان) ۱
ایمان صادقی ۷ ضربه فنی – سدات اوزدمیر (ترکیه) ۳
ژولدوشبیکوف (قرقیزستان) ۴ ضربه فنی – میرعلی باوفا سادات (صفر)
بهنام احسان پور ۱۱- اسداله لاچینوف (بلاروس) ۱۰
یک چهارم:
احمد گوارزاتیلوف (آذربایجان)، برنده- مجید داستان (شرکت نکرد)

۶۵ کیلوگرم:
مقدماتی:
مرتضی قیاسی ۱۳- صلاح الدین کلیچسالیان (ترکیه) ۲
عبدالرزاقوف (قرقیزستان) ۶- افشین خوشبخت ۴
ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) ۱۳- امیرحسین مقصودی ۳
پیمان بیابانی ۴- علی رحیم زادا (آذربایجان) ۳
وازگن توانیان (ارمنستان) ۳- مهدی عشقی صفر
گئورگی روازیشویلی (گرجستان) ۱۳- آکاکی کمرتلیدزه (گرجستان) ۲
امیرمحمد یزدانی ۱۴- مسعود نیازی ۵
یک چهارم:
مرتضی قیاسی ۲- مهران شیخی ۱
ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) ۷- عبدالرزاق اف (قرقیزستان) صفر
پیمان بیابانی ۴- وازگن توانیان (ارمنستان) ۳
گئورگی روازیشویلی (گرجستان) ۱۰- امیرمحمد یزدانی ۴

۷۰ کیلوگرم:
مقدماتی:
مهدی یگانه جعفری ۳- سیرگاگ (قرقیزستان) ۲
فرزاد عموزاده ۳- سرحات ارسلان (ترکیه)
میثم نصیری ۷- آقا حسین مصطفی یف (آذربایجان) ۴
اسلام روزبکوف (قرقیزستان) ۸- حسین مصطفوی ۶
صفا آکسوی (ترکیه) ۱۲- گئورگ خیخیان (ارمنستان) ۲
ایمان رحمانی زاده ۸- حسین شاخبانوف (بلاروس) ۵
یک چهارم:
یونس امامی ۷- فرهاد نوری ۱
مهدی یگانه جعفری ۲- فرزاد عموزاده ۱
میثم نصیری ۹ ضربه فنی – اسلام روزبک (قرقیزستان) ۳
صفا آکسوی (ترکیه) ۶- ایمان رحمانی زاده ۴

۷۴ کیلوگرم: 
مقدماتی:
ژامبولوف (قرقیزستان) ۶- علیرضا کشاورز ۱
خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) ۱۴ضربه فنی – نوید زنگنه ۹
مسعود کمروند ۶- واروژان کاجویان (ارمنستان) ۲
حامد رشیدی ۱۲- محمد امیری ۲
شماگی تودویا (گرجستان)، برنده- اسلام شکوهی (شرکت نکرد)
رضا افضلی ۱۰- امیرحسین کاووسی صفر
یک چهارم:
حاجی مراد گادجیف (آذربایجان) ۵- الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) صفر
خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) ۹- ژامبولوف (قرقیزستان) ۷
حامد رشیدی ۸- مسعود کمروند ۶
رضا افضلی ۱۰- شماگی تودویا (گرجستان) صفر

۷۹ کیلوگرم:
مقدماتی:
مجتبی اصغری ۱۲- ماگومت تاگیر ژانگیشین (روسیه) ۲
نوری کوتان اوغلو (ترکیه) ۶- گریگور گریگوریان (ارمنستان) ۳
حمید زرین پیکر ۵- رضا آرش ۲
یک هشتم:
جبرئیل حسن اف (آذربایجان) ۳- علیرضا قاسمی ۲
سجاد غلامی، برنده – احمد جفاکش (شرکت نکرد)
محمد جواد حمیدی ۱۲- باگومدوف (روسیه) ۸
اندر جوشکون (ترکیه) ۱۶- ایلگیز ژاکیپبکوف (قرقیزستان) ۶
نصیر اف (قرقیزستان) ۵- پیتر ناگی (مجارستان) ۴
بهمن تیموری ۱۰- امین حسن تبار صفر
علی سوادکوهی ۱۰- مجتبی اصغری ۲
حمید زرین پیکر ۷- نوری کوتان اوغلو (ترکیه) ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *