چهارشنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۷

نباید آرامش آزادکاران در آستانه رقابت‌های جهانی از بین برود


محمد طلایی در گفتگو با “ورزش تایمز” به بیان اینکه انتقادات مختلف در روزهای کنونی هیچ فایده ای برای کشتی ندارد و تنها به برهم خوردن آرامش آزادکاران تیم ملی منتهی می شود، اظهار داشت: اهالی کشتی باید به این نکته توجه داشته باشند که بعد از انتخاب نفرات اعزامی به رقابتهای جهانی، اعتراض و انتقاد فقط و فقط به برهم خوردن آرامش و تمرکز ملی پوشان منتهی می شود و هیچ سودی ندارد.

وی تصریح کرد: حدود دو هفته تا رقابتهای جهانی مجارستان باقی است و نباید در چنین روزهای حساس و تاثیرگذاری، ذهن و فکر کشتی گیران را درگیر مسایل حاشیه ای کرد. هر تصمیمی از سوی متولیان کشتی، مخالفان و موافقان خود را دارد اما نباید کاری کرد که این اتفاقات به ضرر کشتی تمام شود.

مربی ارشد تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: متاسفانه طی روزهای گذشته شاهد آن بودیم که برخی نسبت به تصمیمات شورای فنی موضع گیری کرده و باعث ایجاد حاشیه شده اند. مطمئنا هر تصمیمی که اتخاذ می شود با هدف موفقیت کشتی است و هیچ فرد مسئولی با توجه به تصمیمات و برخوردهای شخصی در این برهه حساس و سرنوشت ساز، عمل نمی کند.

طلایی در پایان با اشاره به تمرینات آزادکاران تیم ملی در واپسین روزهای اعزام به رقابتهای جهانی گفت: تمامی ملی پوشان در مدت حضور در اردوهای تیم ملی زحمات فراوانی کشیده اند و حالا نوبت آن رسیده تا نتیجه این تلاش و تمرینات را ببینند. البته تجربه نشان داده در کشتی ممکن است تا آخرین لحظات نتایج تغییر کند و به یکباره همه چیز دستخوش اشتباه شود.طبیعتا بچه های ما از بهترین نفرات اوزان خود هستند اما رقابتهای جهانی هم میدان بزرگان کشتی جهان است و هیچ حریفی دست و پا بسته نیست.

به گزارش “ورزش تایمز”، ترکیب تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابتهای جهانی مجارستان به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: رضا اطری

۶۱ کیلوگرم: باقر یخکشی

۶۵ کیلوگرم: امیرحسین مقصودی

۷۰ کیلوگرم: یونس امامی

۷۴ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی

۷۹ کیلوگرم :عزت اله اکبری

۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی

۹۲ کیلوگرم : علیرضا کریمی

۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج

۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی

رقابتهای جهانی کشتی آزاد و فرنگی در روزهای ۲۸ مهر تا ۶ آبان ماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *