یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

ناصر علیزاده مسافر رقابت‌های گزینشی المپیک شد


به گزارش “ورزش تایمز”، پس از ناکامی حسین نوری در کسب سهمیه وزن ۸۷ کیلوگرم در رقابتهای گزینشی قزاقستان که ماه گذشته برگزار شد، سرنوشت تنها سهمیه کشتی فرنگی ایران در المپیک به آخرین رقابت‌های گزینشی المپیک موکول شد. بر این اساس قرار است آخرین مرحله از مسابقات انتخابی المپیک توکیو با حضور مدعیان جهانی طی روزهای ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت ماه در شهر صوفیه بلغارستان برگزار شود.

طبق اعلام اتحادیه جهانی کشتی، نفرات راه یافته به دیدار فینال این مسابقات، سهمیه المپیک را به دست می‌آورند.

بر این اساس تیم سه نفره کشتی فرنگی ایران نیز برای کسب سهمیه وزن ۸۷ کیلوگرم متشکل از محمد بنا و حبیب الله اخلاقی به عنوان سرمربی و مربی و همچنین ناصر علیزاده ملی پوش وزن ۸۷ کیلوگرم روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه راهی بلغارستان می‌شود.

به گزارش “ورزش تایمز”، کشتی فرنگی ایران تاکنون ۵ سهمیه بازی‌های المپیک را کسب کرده و تنها یک سهمیه در وزن ۸۷ کیلوگرم باقی مانده تا تیم محمد بنا را در توکیو کامل کند. علیرضا نجاتی، محمدعلی گرایی و امیر قاسمی منجزی در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان در اوزان ۶۰، ۷۷ و ۱۳۰ کیلوگرم صاحب سهمیه المپیک شدند و محمدرضا گرایی و محمدهادی ساروی هم در اوزان ۶۷ و ۹۷ کیلوگرم در مسابقات گزینشی قزاقستان دو سهمیه دیگر را از آن خود کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *