دوشنبه , ۲۲ بهمن ۱۳۹۷

نائب رئیس فدراسیون کشتی: خوشحالم که کشتی گیران دل مردم را شاد کرد


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، حمید بنی تمیم پس از پایان مسابقات درباره عملکرد کشتی گیران گفت:  در نجموع خیلی خوب بود تعداد مدال قابل توجهی کشتی بدست آورد. امیدوارم در ادامه هم باقی رشته ها بتوانند دل مردم را   شاد کنند. پیش بینی ما در کشتی گیران آزاد و فرنگی تقریبا همین بود که شکر خدا بچه ها عملکرد بهتری داشتند. خوشحالم که پنج مدال طلا و سه برنز کشتی دل مردم را شاد کرد و بچه ها توانستند نتیجه زحماتشان را ببینند.

نائب رییس فدراسیون در رابطه با ناداوری های فاحش در برخی از کشتی های نماینده های ایران گفت:  تا زمانی که سیستم داوری به این صورت است و داوران می توانند به راحتی در مسابقه تاثیرگذار باشند این شرایط وجود دارد. متاسفانه  برخی ها برای منافع خود و کشوشان تلاش می کنند برای همین شاهد ناداوری هستیم.  چیزی خیلی اهمیت دارد این است که ملی پوشان ما تمام تلاششان را کردند  و بنظرم  نتیجه قابل تحسینی هم کسب کردند.

بنی تمیم در پاسخ به اینکه جوایز پای سکوی کشتی گیران پرداخت شده است یا خیر گفت: مسئولین کمیته ملی المپیک جوایز کشتی گیران آزاد را با اتمام مسابقات پرداخت کردند و جوایز کشتی گیران فرنگی هم قبل از بازگشت آنها پرداخت خواهد شد.

نائب رییس فدراسیون در پایان گفت:  باتوجه به محدودیتی که برای جامعه خبری وجود داشت تلاش این عزیزان ستودنی است ولی ای کاش روی اصول کار کنیم تا به شان خبرنگاران خدشه ای وارد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *