جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹

منصور برزگر: مسیرمان را در ورزش نشناسیم به بیراهه می‌رویم


به گزارش “ورزش تایمز”، منصور برزگر با توجه به موارد مطرح شده نشست هیأت رئیسه فدراسیون کشتی گفت: در این نشست جزئیات برنامه توسعه کشتی مورد نقد و بررسی قرار گرفت. در مجموع تاکید من بر این است که ابتدا باید بدانیم کجا هستیم و قرار است به کجا برسیم. طبیعتاً اگر این موضوع را به درستی بدانیم، می‌توانیم با برخورداری از یک برنامه مدون و جامع به بهترین نتیجه دست یابیم.

وی افزود: خوشبختانه برنامه‌ای که با عنوان توسعه کشتی در این نشست مطرح شد، بسیار خوب و امیدوارکننده بود و ما اگر بتوانیم ۳۰ درصد از این برنامه مدون را هم اجرایی کنیم، پیشرفت چشمگیری خواهیم کرد. معتقدم هیچ کاری بدون برنامه به نتیجه نمی‌رسد و در واقع می‌توان به آن مثال قدیمی اشاره کرد که اگر «دیمی» کار کنیم به هیچ دستاوردی نمی رسیم.

نایب قهرمان المپیک ادامه داد: رئیس فدراسیون و همکاران او برای تدوین این برنامه زحمات زیادی کشیدند و این طرح طوری تدوین شده که هم در فدراسیون کنونی و هم در فدراسیون‌های بعدی می‌توان از آن استفاده کرد. به شرطی که بدانیم کجا هستیم و قرار است به کجا برسیم تا راهمان را گم نکنیم. طبیعتاً اگر غیر از این باشد به بیراهه می‌رویم و پیشرفتی در وضعیتمان نخواهیم داشت.

برزگر در پایان گفت: امیدوارم ورزش ما در زمینه کسب مدال در المپیک، هدفمند شود و مسئولان نیز همین هدف و برنامه را دنبال کنند تا بتوانیم در المپیک به مدال‌های بیشتر دست یابیم. به ویژه رشته‌های مدال آور که انتظارات از آنها بسیار بالاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *