سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

منتظر تصمیم فدراسیون جهانی هستیم/ اردوی خوبی را پشت سر می‌گذاریم


به گزارش “ورزش تایمز”، محمدحسین برخواه در خصوص آغاز اردوی شهرستان ساری، اظهار داشت: اردوی سطح دریای ملی پوشان بزرگسال از ۹ تیرماه با ۷ ملی‌پوش آغاز شده و سه هفته به طول خواهد انجامید. از لحاظ اسکان و محل تمرین، وضعیت اردویی مناسب و ایده آل است و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی ادامه داد: برای آماده سازی زمان کافی داریم که ملی پوشان رکوردهای خود را در این اردو افزایش دهند و در بهترین فرم قرار بگیرند. مجید عسگری در تمرینات حضور دارد و علیرضا سلیمانی نیز از هفته آینده به اردو اضافه می شود.

برخواه در مورد نفرات برتر تیم جوانان نیز خاطرنشان کرد: وزنه برداری که در مسابقات جهانی جوانان، در شرایط ایده آل قرار داشته باشد و نتیجه خوبی بگیرد، برای ایجاد انگیزه و تلاش مضاعف، آن ملی پوش را به اردو دعوت خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی در پایان در مورد اضافه شدن نفرات بیشتر به اردوهای آینده برای مسابقات جهانی بزرگسالان در عشق آباد ترکمنستان تصریح کرد: خیلی برای ما مهم است که تصمیم فدراسیون جهانی برای تغییر اوزان چه خواهد بود. در چند روز آینده به طور رسمی تعداد اوزان اعلام می شود و در نهایت مسابقات جهانی سال ۲۰۱۸ با چند وزن برگزار می شود. اگر در ۱۰ وزن برگزار شود باید در ادامه برنامه های خودمان ۱۳ یا ۱۴ وزنه بردار در اردوی حضور داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *