شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

منتظر بازگشت علی‌حسینی هستیم/ کیانوش رستمی در تایلند وزنه می‌زند


به گزارش “ورزش تایمز”، محمدحسین برخواه در حاشیه تمرین امروز اردونشینان تیم ملی وزنه برداری در جمع خبرنگاران گفت: اردوی کنونی از روز ۲۸ دی آغاز شده که خوشبختانه بچه ها در شرایط مطلوبی به تمرین می پردازند. اردوی تیم ملی ابتدا با ۱۲ نفر استارت خورد و سپس بعد از مسابقات قهرمانی کشور با ۱۷ ورزشکار پیگیری شد. تا یک ماه آینده جمعی از نفرات از اردو کنار می روند تا به ترکیب نهایی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا چین برسیم.

وی ادامه داد: در مجموع شرایط اردو راضی کننده است و امیدوارم تا مسابقات جام فجر به شرایط ایده آل برسیم تا در مسابقات قهرمانی آسیا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان در خصوص مسابقات گزینشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز گفت: طبق قوانین جدید ورزشکاران برای حضور در المپیک باید ۶ مسابقه گزینشی را پشت سر بگذارند و مدعیان این مسابقات در یک مسابقه گزینشی شرکت کردند. جام فجر و مسابقات قهرمانی آسیا هر دو گزینشی المپیک هستند و امیدوارم در آنها نتیجه قابل قبولی کسب کنیم. تا پیکار های جهانی که در تایلند برگزار خواهد شد هم ورزشکاران ما در سه مسابقه گزینشی شرکت می کنند. جام فجر نیز به عنوان یکی از مراحل گزینشی المپیک محسوب می شود که ورزشکاران در این رقابت ها حاضر می شوند و سپس راهی قهرمانی آسیا خواهند شد.

برخواه در خصوص کیانوش رستمی هم افزود: او برنامه های خود را با فدراسیون هماهنگ کرده و قرار است در جام پادشاهی تایلند شرکت کند.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری در خصوص غیبت سعید علی‌حسینی در اردو گفت: آنچه که وظیفه ما بوده انجام شده و او را برای قهرمانی جهان و اردوی فعلی دعوت کردیم. او ورزشکار با تجربه و تحصیلکرده ای است و حتما صلاح خود را بهتر می داند اما علاقه داریم او به عنوان نماینده ایران در اردو تیم ملی حاضر شود.

برخواه در پایان در خصوص اینکه آیا قرار است علی‌حسینی هم به صورت انفرادی تمرین کند، گفت: علی‌حسینی در زمان حضور در تمرینات با کادرفنی بسیار هماهنگ بود اما فعلا در اردو نیست و از دلیل این مساله آگاه نیستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *