یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

مقصودی: یک اشتباه در آخرین لحظه مدال طلا را از من گرفت


امیرحسین مقصودی پس از کسب مدال نقره رقابتهای قهرمانی جوانان جهان در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به اسلواکی گفت: متاسفانه آن چیزی که با مربیان کار کرده بودیم را نتوانستم اجرا کنم و ثانیه پایانی کشتی را واگذار کردم. می توانستم این حریف را ببرم اما در اثر اشتباه مغلوب شدم. من هنوز شرایط سنی حضور در تیم جوانان را دارم و امیدوارم بتوانم در آینده این شکست را با قهرمانی جبران کنم.

وی افزود: تا قبل از فینال طبق برنامه و خواسته مربیان پیش رفتم و به خوبی توانستم نتیجه بگیرم اما همه چیز در فینال به گونه ای دیگر پیش رفت. از همه عذرخواهی می کنم و امیدوارم بتوانم در مسابقات آتی برای ایران مدال طلا کسب کنم.

آزادکار وزن ۶۵ کیلوگرم تیم جوانان ایران در پایان گفت: شرمنده شدم که نتوانستم پاسخ زحمات کادر فنی را با قهرمانی بدهم اما با تمام وجود در میدان کشتی گرفتم و به هیچ عنوان کم کاری نکردم. فقط حسرت می خورم که اگر در ثانیه های پایانی کشتی فینال دچار اشتباه نشده بودم هم اکنون با مدال طلا به ایران باز می گشتم.

فینال وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان امشب در شهر ترناوا کشور اسلواکی برگزار شد که طی آن امیرحسین مقصودی در مصاف با ساین کازیریک از روسیه در یک کشتی حساس و پر افت و خیز با نتیجه ۸ بر ۷ شکست خورد و به مدال نقره رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *