یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

معرفی فرنگی‌کاران اعزامی به بازیهای آسیایی در اردوی پایانی


موسی طباطبایی در حاشیه تمرینات اردوی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان اینکه ملی پوشان، تمرینات ماقبل آخر خود را پشت سر می گذرانند به “ورزش تایمز” گفت: کادر فنی تاکنون چندین مرحله اردوی آماده سازی و سه تورنمنت بین المللی را برای فرنگی کاران برگزار کرده که ما تا زمان اعزام به بازیهای آسیایی، تنها یک اردوی دیگر پیش رو داریم. البته هم اکنون بچه ها در اردو حضور دارند و خود را برای اردوی پایانی مهیا می کنند.

وی در خصوص معرفی ترکیب نهایی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در بازیهای آسیایی گفت: همانطور که شورای فنی پیش از این اعلام کرد، کادر فنی می بایست با توجه به حضور نفرات برتر رقابتهای انتخابی در اردوهای آماده سازی و همچنین عملکرد آنها در طول تمرینات و حضور در تورنمنت های بین المللی به ترکیب نهایی برسد. در نتیجه ما همچنان تا دو هفته قبل از اعزام فرنگی کاران به جاکارتا وقت داریم و بعد از بررسی عملکرد نفرات، ترکیب نهایی تیم ملی را در اردوی پایان اعلام خواهیم کرد.

سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی با اشاره به برنامه رقابت‌های نمایندگان ایران در بازیهای آسیایی اظهار داشت: طبق برنامه مسابقات مدعیان اوزان ۶۰ و ۶۷ کیلوگرم کشورمان روز ۳۰ مردادماه به میدان می روند و فرنگی کاران اوزان ۷۷، ۸۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم نیز در روز ۳۱ مردادماه رودرروی رقبای خود می ایستند.

طباطبایی افزود: فرنگی کاران پس از حضور در ۳ تورنمنت بین المللی در گرجستان، مجارستان و ترکیه مرحله جدید تمرینات خود را از روز ۳۱ تیرماه در محل خانه کشتی آغاز کردند. این تمرینات تا روز ۱۲ مردادماه ادامه خواهد داشت و کشتی گیران پس از یک استراحت و مرخصی کوتاه به اردوی پایانی باز خواهند گشت.

وی در خاتمه گفت: مطمئنا سطح کمی و کیفی رقابتهای کشتی بازیهای آسیایی در سطح بسیار بالایی خواهد بود و اگر ما به مشکل خاصی از جمله اتفاقات غیرقابل پیش بینی و داوری ها برنخوریم می توانیم نتایج درخشانی را رقم بزنیم.

مسابقات کشتی بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا طی روزهای ۲۸ تا ۳۱ مرداد در کشور اندونزی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *