دوشنبه , ۳ آذر ۱۳۹۹

مطالبات کشتی‌گیران و مربیان را به طور کامل پرداخت شد


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از فدراسیون کشتی، عباس سروری رئیس هیأت کشتی استان خراسان جنوبی در مورد پرداخت بدهی‌ها مربوط به تیم این استان که سال گذشته در لیگ برتر کشتی فرنگی شرکت کرده بود گفت: خوشبختانه با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در استان خراسان اتفاقات خوبی برای هیأت کشتی رقم خورد که یکی از آنها پرداخت بدهی‌های مربوط به تیم ما در لیگ برتر بود.

سروری ادامه داد: اگر کشتی‌گیر یا مربی نیز به این پرداختی‌ها اعتراضی دارد می‌تواند به دفتر هیأت کشتی مراجعه کند و ما در این مورد پاسخگو هستیم.

رئیس هیأت کشتی استان با اشاره به نتایج مثبت سفر رئیس فدراسیون به استان خراسان جنوبی در مورد روند ساخت سالن و خانه کشتی این شهر گفت: خوشبختانه همه چیز به خوبی پیش می‌رود و ما با حضور رئیس شورای شهر بیرجند زمینی به مساحت بیش از ۲ هزار متر را در منطقه مهرشهر مشخص کردیم و کلنگ احداث آن بر زمین زده شد.

وی افزود: البته قرار است نقشه سالن و خانه کشتی را برای ساخت به اداره کل ورزش و جوانان استان بدهیم، اما برنامه ما ساخت سالنی با ظرفیت ۳ تخته تشک به همراه سالن گرم به ظرفیت ۲ تخته تشک است. همچنین در نظر داریم سالن بدنسازی و خوابگاه به ظرفیت ۴۰۰ نفر در کنار این سالن احداث کنیم که برای اینکه کارها به خوبی پیش برود روند کار به صورت مرحله به مرحله خواهد بود و ابتدا سالن اصلی و پس از آن سایر امکانات احداث خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *