چهارشنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

مصاف انتخابی آزادکاران نوجوان انتظارات را برآورده کرد


به گزارش “ورزش تایمز”، محمد طلایی در گفتگو با روابط عمومی فدارسیون کشتی با بیان اینکه رقابت‌های انتخابی تیم کشتی آزاد برای حضور در مسابقات آسیایی و جهان برگزار شد گفت: به نظر من مسابقات برگزار شده از کیفیت فنی خوبی برخوردار بود و انتظارات ما را برآورده کرد.

طلایی تصریح کرد: یکی از نکات مهم این بود که نفرات برتر اوزان دهگانه از چند استان بودند به طوری که مازندرانی‌ها ۴ قهرمانی را از آن خود کردند، لرستانی‌ها ۲ قهرمانی و استان‌های تهران، مرکزی، البرز و گیلان نیز هرکدام به یک قهرمانی دست یافتند.

دارنده مدال طلای قهرمانی جهان تصریح کرد: با توجه به اینکه بیش از یکسال بود که کشتی به دلیل شیوع ویروس کرونا دستخوش تعطیلی‌های گسترده شده بود اما آمادگی بدنی و فنی نفرات حاضر خیلی خوب بود و ما شاهد رقابت‌هایی در سطح بالا بودیم.

طلایی افزود: با ظرفیتی که از کشتی آزاد نوجوانان در مازندران دیدم، اگر بتوانیم به خوبی از این تیم حمایت کنیم و هدایت درستی داشته باشیم در آینده تیم ملی قدرتمندی را در المپیک خواهیم داشت.

وی در مورد برگزاری اردوهای تیم‌های ملی و دستیارانش گفت: اردوهای ما تا چند روز دیگر آغاز می‌شود چراکه تا زمان زیادی تا رقابت‌های قهرمانی آسیا و جهان نداریم. از نفراتی که بعنوان کادر فنی تیم کشتی آزاد معرفی شده‌اند، شناخت خوبی دارم و به نظرم می‌توانیم به همدلی و اتحاد کار را به خوبی پیش ببریم.

سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان در پایان ضمن قدردانی از مسئولان هیأت کشتی استان مازندران به جهت میزبانی از رقابت‌های انتخابی تیم ملی خاطرنشان کرد: استعدادهای خوبی را در رامسر دیدم که اگر بر روی آنها سرمایه گذاری شود، قطعاً شاهد ظهور قهرمانان بزرگی در آینده‌ای نزدیک خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *