شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۹

مصاف امیدهای جهان تفاوتی با رقابت‌های جهانی فرانسه ندارد


رضا اطری که در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران، تجربه حضور در رقابتهای جهانی بزرگسالان ۲۰۱۷ فرانسه را دارد در آستانه اعزام به رقابتهای جهانی زیر ۲۳ سال جهان به “ورزش تایمز” گفت: با توجه به اینکه بسیاری از تیم های صاحب نام و مدعی کشتی جهان بعد از بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو، پوست اندازی کردند و با ترکیب جوان و تقریبا ناشناخته ای به رقابتهای جهانی فرانسه آمدند، پیش بینی می شود بسیاری از چهره های مدعی در رقابتهای امیدهای جهان هم از همان نفرات جوان اعزامی به فرانسه باشند.

وی تصریح کرد: به همین دلیل سطح کمی و کیفی رقابتهای جهانی زیر ۲۳ سال یا همان امید تفاوت چندانی با جهانی بزرگسالان نخواهد داشت، چراکه در وزن من نیز بسیاری از مدعیان جهان و در رده سنی امید هستند.

آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم تیم امید افزود: متاسفانه در رقابتهای جهانی فرانسه در اثر یک اشتباه و اتفاق در کسب مدال ناکام ماندم، اما هم اکنون با تلاش و کوشش فراوان و همچنین زحمات کادر فنی توانستم به شرایط ایده آل و مطلوبی برسم تا ناکامی در فرانسه را در رقابتهای جهانی زیر ۲۳ سال در لهستان جبران کنم.

اطری در پایان خاطر نشان کرد: مهمترین هدف من در مسابقات امیدهای جهان، اثبات توانایی و شایستگی ام برای ادامه حضور در عرصه ملی است که این هدف بزرگ با کسب یک مدال خوشرنگ، میسر خواهد شد.

به گزارش “ورزش تایمز”، رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی زیر ۲۳ سال جهان در رده سنی امید، طی روزهای ۳۰ آبان تا ۵ آذرماه در شهر بیدگوشچ کشور لهستان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *