پنجشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۹

مسئولان تیم کشتی قائمشهر کوتاه آمدند/ استارت مدعی مازنی از امروز


به گزارش “ورزش تایمز”، پس از اینکه رای کمیته انضباطی در خصوص قرارداد دو آزادکار تیم قائمشهر به سود تیم استقلال صادر شد، مسئولان کشتی مازندران و متولیان تیم هیات کشتی قائمشهر در اعتراض به این رای تصمیم به کناره گیری از لیگ گرفتند. آنها معتقد بودند دو آزادکار متخلف که بعد از انحلال تیم دریاچه ارومیه با تیم قائمشهر قرارداد بسته بودند، اجازه نداشتند دوباره با یک باشگاه دیگر یعنی استقلال قرارداد ببندند.

به هر حال این موضوع در کمیته انضباطی فدراسیون کشتی مطرح و رای به سود تیم استقلال صادر شد که این رای نیز با اعتراض مازنی ها همراه بود.اما انگار طرفین این موضوع طی روزهای اخیر  با یکدیگر توافق کرده و تهدید به انصراف مازنی ها هم منتفی است.

بطوریکه با توجه به برنامه دیدارهای گروه ب لیگ برتر کشتی آزاد که از صبح امروز در سالن ۱۲ هزارنفری آزادی تهران آغاز می شود و همچنین اظهارات عسکری محمدیان رئیس هیات کشتی استان مازندران مشخص شد قائمشهری‌ها از تصمیم خود منصرف شده و امروز به میدان می روند.

بدین ترتیب تیم هیات کشتی قائمشهر صبح امروز در نخستین دیدار خود در چارچوب لیگ برتر به مصاف تیم چسب رازی می‌رود و سپس در پیکارهای نوبت عصر رودرروی تیم مدعی و قدرتمند بازار بزرگ ایران قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *