سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

مدیون مربیان سازنده کشتی هستیم/زمان زیادی تا مسابقات جهانی نداریم


جمشید خیرآبادی پس از پایان رقابتهای انتخابی تیم کشتی فرنگی امید به “ورزش تایمز” گفت: سطح رقابتهای انتخابی بسیار بالا و امیدوار کننده بود که البته این مساله، نتیجه زحمات بلندمدت و شبانه روزی مربیان سازنده استانها برای پرورش کشتی گیران است. باید به این مربیان دست‌مریزاد گفت که با تمام کم و کاستی ها موجود در امر سازندگی فعال هستند و عاشقانه به کشف و باروری استعدادهای ناب کشتی می پردازند.

وی تصریح کرد: ما زمان زیادی تا رقابتهای جهانی رومانی نداریم و به همین دلیل باید بلافاصله بعد از این رقابتها به فکر برگزاری اردو باشیم که نخستین اردوی ما بعد از ریکاوری نفرات برتر در همین هفته برپا خواهد شد.

سرمربی تیم کشتی فرنگی امید ادامه داد: کادر فنی این تیم را هم برای اردوهای پیش رو و همچنین رقابتهای جهان تقویت خواهیم کرد. بطوریکه ما دو مربی جدید را برای ملحق شدن به مربیان کنونی به شورای فنی معرفی می کنیم تا این مربیان در اردوهای پیش رو به کادر فنی اضافه شوند.

خیرآبادی در پاسخ به این سوال که چرا دیدارهای فینال با اختلاف زیاد رقبا همراه بود و نتایج عجیبی رقم خورد، گفت: طبیعتا بسیاری از مدعیان در دیدار فینال با ریسک پذیری بالایی به اجرای فن پرداختند که این موضوع باعث رد و بدل شدن امتیازات پیش بینی نشده ای شد. ضمن اینکه برخی از فینالیست های ما پیش از این در اردوهای جوانان حضور داشتند و طبیعتا با آمادگی و تجربه بالاتری نسبت به حریفان کم تجربه خود به میدان رفتند.

وی خاطر نشان کرد: تمام تلاش و برنامه‌های کادر فنی به آماده سازی هر چه بیشتر تیم اعزامی به رقابتهای جهانی معطوف خواهد بود و ما سعی می کنیم به رغم محدودیت زمان، آماده ترین نفرات را راهی رومانی کنیم.

رقابت های انتخابی تیم کشتی فرنگی امید برای حضور در مسابقات جهانی رومانی شب گذشته در شهر الیگودرز استان لرستان به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *