چهارشنبه , ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدعیان وزن ۹۷ کیلو مصاف سختی برای دوبنده تیم ملی دارند


به گزارش “ورزش تایمز”، مجتبی گلیج مدعی وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد در مورد اردوهای تیم ملی گفت: وزن ۹۷ کیلوگرم سنگین‌ترین وزن به لحاظ رقابتی در تیم ملی است و ۴ کشتی‌گیر خوب در این وزن حضور دارند که همه توانایی کسب سهمیه را دارند.

وی گفت: تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می‌کنیم و کادر فنی نیز برای ما وقت می‌گذارد و قدردان زحمات آنها هستیم.

گلیج در مورد شرایط قرنطینه گفت: شرایط خاصی است و باید از اردو خارج نشویم و کمی تحمل آن سخت است اما نگاه ما حضور در تیم ملی و کسب افتخار است و برای آن همه سختی‌ها را تحمل می‌کنیم.

وی ادامه داد: از لحاظ تغذیه و شرایط اسکانی وضعیت خوب است و روند تمرینات و آمادگی جسمانی کشتی گیران نیز روز به روز بهتر می‌شود.

دارنده ۲ مدال طلای زیر ۲۳ سال جهان تصریح کرد: با توجه به اینکه کادر فنی تصمیم بر برگزاری انتخابی دارد و ما نیز به آنها اعتماد داریم تمرینات خود را با جدیت بالایی برگزار می‌کنیم و منتظر هستیم نحوه انتخاب کشتی گیران در این وزن به چه صورت خواهد بود.

وی ادامه داد: تجربه لازم را در رده سنی بزرگسالان دارم و چند سالی است که در این رده کشتی گرفته‌ام و سال گذشته نیز در قهرمانی آسیا در کشور هند صاحب مدال طلا شدم.

این کشتی‌گیر مازنی تیم ملی در پایان خاطرنشان کرد: تمام تمرکز و تلاش من و همه کشتی‌گیران حضور در المپیک و کسب مدال در آن است و هدف همه ما افتخارآفرینی و اهتزاز پرچم مقدس ایران در میادین مهم بین المللی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *