شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

محک دوباره فرنگی‌کاران مدعی جهانی در تورنمنت ترکیه


به گزارش “ورزش تایمز”، رقابتهای کشتی جام تختی با صلاحدید متولیان فدراسیون کشتی و اعضای کادر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی به عنوان یکی از مراحل انتخابی رقابتهای جهانی خوانده شد. به هر حال این تورنمنت داخلی در روزهای پایانی ماه گذشته در تهران برگزار شد و آزاد و فرنگی کاران برتر اوزان دهگانه مشخص و معرفی شدند.

اما این پایان راه کشتی گیران مدعی برای حضور در رقابتهای جهانی ۲۰۲۱ نروژ نیست و گویا محمد بنا و همکارانش در تیم ملی کشتی فرنگی قصد دارند، برخی از نفرات منتخب خود را در جام وهبی امره ترکیه به میدان بفرستند.

این در حالیست که برخی دیگر از فرنگی کاران منتخب کادر فنی که گزینه حضور در المپیک هستند باید بزودی در تورنمنت بین المللی جام پیت سیلانسکی لهستان حضور یابند و از فیلتر انتخابی کادر فنی گذر کنند.

بدین ترتیب قرار است چند روز بعد از تورنمنت لهستان، فرنگی کاران دیگری از جمع اردونشینان تیم ملی راهی تورنمنت وهبی امره ترکیه شوند تا نفرات اعزامی به رقابتهای جهانی هم در لیست کادر فنی قرار گیرند.

رقابتهای جهانی ۲۰۲۱ نروژ حدود ۲ ماه بعد از بازی‌های المپیک توکیو و در ۱۰ وزن برگزار می‌شود که این میدان بزرگ بین المللی از اهمیت فراوانی برای مدعیان جامانده از المپیک برخوردار است.

به گزارش “ورزش تایمز”، تورنمنت‌های بین المللی لهستان و ترکیه در حالی در دستور کار شاگردان محمد بنا قرار گرفته که یازدهمین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۱ توکیو نیز طی روزهای ۱۳ تا ۲۳ خردادماه در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده برگزار می‌شود.

اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور (مازندران) پویا دادمرز (خوزستان) محمدهادی شعبانی (فارس)
۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی (قم) مهدی محسن نژاد، مهرداد مردانی (خوزستان) امید آرامی (سیستان و بلوچستان) پویا ناصرپور (خوزستان)
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی (فارس) محمد نوربخش، آرمین محب ثابت (تهران)
۶۷ کیلوگرم: محمدرضا گرایی (فارس) حسین اسدی، محمد الیاسی (خوزستان) محمدجواد رضایی (قم)
۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد (خوزستان) محمدرضا مختاری (فارس) علی ارسلان (مازندران)
۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی (فارس) پژمان پشتام (تهران) پرهام قنبری (فارس)
۸۲ کیلوگرم: رسول گرمسیری (خوزستان)
۸۷ کیلوگرم: حسین نوری (البرز) رامین طاهری (خوزستان) ناصر علیزاده (مازندران) یوسف قادریان (البرز)
۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی، مهدی بالی (مازندران) مهدی فلاح (تهران) آرمان علیزاده (خوزستان)
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، امین میرزازاده (خوزستان) علی اکبر یوسفی (مازندران) بهنام مهدی زاده (تهران) پارسا نظری (فارس)
سرمربی: محمد بنا
مربیان: رسول جزینی، بهروز حضرتی پور، لقمان رضایی، حبیب اله اخلاقی، فرشاد علیزاده، عادل بالی تبار
متخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسان
پزشک: دکتر تورج ملک محمدی
ماساژور: محمد علیزاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *