چهارشنبه , ۸ بهمن ۱۳۹۹

محمد بنا: امیدوارم مردم دوباره با کشتی آشتی کنند


به گزارش “ورزش تایمز” به نقل از سازمان لیگ کشتی، محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان صبح امروز با آغاز رقابتهای لیگ در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی حضور یافت تا از نزدیک شاهد مصاف فرنگی کاران باشد.

محمد بنا در خصوص آغاز مسابقات لیگ کشتی فرنگی اظهار داشت: بعد از وقفه‌ای هفت، هشت ماهه باعث خوشحالی است که کشتی دوباره شروع شد؛ نه بصورت اردویی، بلکه به صورت مسابقه‌ای با رعایت موارد خاصی که در نطر گرفتند. مهم این است که کشتی شروع شد و امیدوارم به سلامتی و خوشی بدون هیچ مشکلی هم به پایان برسد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ادامه داد: این گروه که صبح وارد میدان شدند، گروه آسان‌تری برای مدعیان قهرمانی است. اما گروه دوم گروه فشرده‌تری است. فکر می‌کنم مردم هم خوشحال هستند و دوباره با کشتی آشتی خواهند کرد. آمادگی بدنی کشتی‌گیران هم با توجه به محدودیت‌هایی که وجود داشته خوب نبوده، اما خوشحالم که خیلی از کشتی‌گیران از جمله طاهری، ناصرپور، کاویانی‌نژاد و… را روی تشک دیدم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در مجموع شرایط کشتی‌گیران مناسب است و با توجه به زمانی که در اختیار داریم اگر جهانی برگزار شود به یک صورت و برای گزینشی به صورت دیگر برنامه‌ریزی خواهیم کرد. تا المپیک هم حدود ٣٠٠ روز فرصت داریم. زمان کافی برای اینکه کشتی‌گیران به نقطه ایده‌آل و مورد نظر  وجود دارد. امیدوارم مردم هم با پخش تلویزیونی مسابقات، شاهد کشتی‌های زیبایی باشند و لذت ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *