پنجشنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۹

مجتبی گلیج فینالیست شد/ امامی به رده‌بندی رسید


به گزارش “ورزش تایمز”، پیکارهای چهار وزن دوم رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان از ظهر امروز یکشنبه در شهر بیدگوشچ لهستان آغاز شد.

بر این اساس نتایج کشتی گیران کشورمان تا این مرحله به شرح زیر است:

در وزن ۶۵ کیلوگرم یونس امامی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر یک، میهایل گئورگیف از بلغارستان را مغلوب کرد. وی در دور سوم به مصاف کی یونیزاوا از ژاپن رفت و با نتیجه ۱۱ بر صفر پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۴ بر ۹ مغلوب با جرانگ کشتی گیر مطرح هندی شد و به دیدار رده بندی رفت.حریف وی در این دیدار به مصاف برنده الیاسلی از آذربایجان و یاووز از ترکیه می رود.

در وزن ۷۰ کیلوگرم حمیدرضا زرین پیکر در دور اول با قرعه استراحت روبرو بود وی در دور دوم مقابل ذولفقار ماخاماتوف از قزاقستان با نتیجه ۶ بر ۵ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، زرین پیکر از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۴ کیلوگرم محمد متقی نیا در دور نخست با نتیجه ۷ بر ۴ مقابل یاجورو یاماساکی از ژاپن شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل نماینده گرجستان، متقی نیا از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مجتبی گلیج در دور اول با نتیجه ۱۲ بر ۲ گئورگی نوگایف از اسلواکی را مغلوب کرد وی در در دور بعد به مصاف کاراس از رومانی می رود. گلیج در دور سوم با نتیجه ۱۰ بر ۳ و با سه اخطاره کردن حریف، رسول ماگموداف از روسیه را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۸ بر ۴ مورازی مچیدلیدزه از اوکراین را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد.حریف وی در این دیدار دزیانیس خرامیانکوف از کشور بلاروس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *