یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

لایق: کسب ۵ مدال طلای بازی‌های آسیایی را پیش‌بینی می‌کنیم


رضا لایق در گفتگو با “ورزش تایمز” با بیان مطلب فوق افزود: برنامه اردویی و مسابقات تدارکاتی پیش روی ملی پوشان تا زمان بازی های آسیایی جاکارتا و سپس رقابتهای جهانی مجارستان کاملا مشخص است و برنامه ها طبق همین منوال دنبال می شود.

وی ادامه داد: به رغم تمامی کمبودها و نارسایی‌های که در آستانه مسابقات مهم بازیهای آسیایی به عنوان یک رویداد مهم ورزشی و سیاسی وجود دارد، مجموعه مدیریتی فدراسیون تلاش می کند، کار به بهترین شکل ممکن پیش برود و اردونشینان با کمترین مشکل برنامه های تمرینی خود را دنبال کنند.

لایق تصریح کرد: هیچ گاه در آستانه مسابقات مهم، بودجه کشتی از سوی کمیته ملی المپیک کم نشده بود، اما باوجود کاهش ۶۰ درصدی بودجه کشتی نسبت به المپیک ریو، تلاش می کنیم با عنایت به اینکه وزارت ورزش هم امسال برای پرداخت بودجه تفاهم نامه ای با فدراسیون ها امضا نمی کند، جایگاه کشتی را به عنوان پرافتخارترین ورزش کشور در بازیهای آسیایی و در میان مردم حفظ کنیم.

وی در پایان در مورد پیش بینی فدراسیون کشتی از تعداد مدال‌های طلای کشتی آزاد و فرنگی در بازیهای آسیایی جاکارتا با توجه به برگزاری رقابتها در ۱۲ وزن المپیکی (مجموع کشتی آزاد و فرنگی) گفت: در دوره گذشته در ۱۴ وزن ۶ مدال طلا کسب کردیم. پیش بینی ما در این دوره نیز بین ۴ تا ۵ مدال طلا است که آنرا به مسئولان ذیربط در ورزش کشورهم اعلام کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *