یکشنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

لایق همچنان دبیر فدراسیون است/برگزاری کشتی پهلوانی آسیا در خراسان


به گزارش “ورزش تایمز”، حمید بنی تمیم در خصوص دیدار صبح امروز با کوروش بهادری مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی در محل فدراسیون کشتی اظهار داشت: در این دیدار در زمینه دو موضوع کشتی پهلوانی و کشتی با چوخه بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات خوبی گرفتیم.

وی ادامه داد: در این جلسه با توجه به علاقمندی شجاعی استاندار خراسان شمالی و هماهنگی صورت گرفته با فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و پهلوانی و فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی مقرر شد تا رقابت های کشتی پهلوانی قهرمانی آسیا را سال آینده در این استان برگزار کنیم.

بنی تمیم تصریح کرد: هماهنگی اولیه در این زمینه صورت گرفت و قرار شد پس از برگزاری جلسه میان متولیان امر از جمله وزارت ورزش و مهرعلیزاده و حیدری روسای فدراسیون های جهانی زورخانه ی و کشتی پهلوانی، مکاتبات لازم را در این راستا با اتحادیه جهانی و شورای کشتی آسیا انجام دهیم.

سرپرست فدراسیون کشتی تاکید کرد: همچنین مقرر شد امسال رقابت های کشتی باچوخه روز ۱۴ فروردین ماه در گود زینل خان اسفراین با دعوت از سه کشور خارجی بصورت بین المللی برگزار شود که تفاهمات لازم در این زمینه هم صورت گرفت.

وی در پایان در مورد برخی شایعات در زمینه تغییر در حوزه دبیری فدراسیون کشتی خاطر نشان کرد: اخلاقی با توجه به تجاربی که کسب کرده و توانمندی های که دارد امور مربوط به خود را در بخش انستیتو کشتی انجام می دهد و رضا لایق نیز با عنایت به سابقه همکاری چند ساله و تعامل فی مابین و رابطه کاری مناسب، امور فدراسیون کشتی را در حوزه دبیری به شکل خوبی دنبال می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *