پنجشنبه , ۲۵ بهمن ۱۳۹۷

فقط با عشق و علاقه می‌توان در کشتی ماند و کار کرد


تقی اکبرنژاد در حاشیه اردوی مشترک تیم کشتی آزاد جوانان و بزرگسالان در گفتگو با “ورزش تایمز” گفت: خوشبختانه شاهد تمرینات خوب و بانشاطی هستیم که بصورت مشترک با تیم بزرگسالان در جریان است. ما در حال برگزاری اردوهای آماده سازی تا رقابتهای جهانی جوانان هستیم و روند خوب و مطلوبی را پشت سر می گذرانیم.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط کنونی، فعالیت و مربیگری در کشتی به هیچ عنوان بدون عشق و علاقه امکان پذیر نیست. مربیان تیم های ملی در تمامی رده های سنی با همین شرایط وارد این حرفه شده اند و مطمئنا برای انتقال تجربیات و علاقه وافری که به رشد و اعتلای کشتی دارند در این عرصه باقی ماندند. مطمئن باشید با هدف رسیدن به منافع شخصی نمی توان مدت زیادی در عرصه مربیگری باقی ماند، چراکه تحمل فشار و سختی های کشتی بدون عشق و علاقه واقعی امکان ندارد.

سرمربی تیم کشتی آزاد جوانان در پایان ادامه داد: خانه کشتی تهران روزهای شلوغ و پرترافیکی را پشت سر می گذارد. از یک سو اردونشینان تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در بازیهای آسیایی در حال تمرین هستند و از سویی دیگر آزادکاران تیم های امید و جوانان هم طی تمرینات مشترک در کنار این ملی پوشان حضور دارند. البته با برنامه ریزی دقیق کادرهای فنی این تیمها شاهد روند مطلوبی در تمرینات هستیم و امیدوارم هر کدام از این تیم ها در رقابتهای پیش رو به نتایج قابل قبولی دست یابند.

تیم کشتی آزاد جوانان ایران که به تازگی با کسب پنج مدال طلا و چهار برنز عنوان قهرمانی آسیا را کسب کرده هم اکنون خود را مهیای حضور در رقابتهای جهانی اسلواکی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *