جمعه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

فرنگی‌کاران چهار وزن دوم حریفان خود را شناختند


به گزارش “ورزش تایمز”، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان از صبح امروز در شهر بیدگوشچ لهستان در حال برگزاری است و فردا (چهارشنبه) با مشخص شدن نفرات برتر چهار وزن دوم به پایان می رسد.

بر این اساس مراسم وزن کشی این رقابت ها امشب برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

در وزن ۵۹ کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست با لوییز اورتا سانچز از کوبا کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران آلمان و ژاپن می رود در این وزن ۲۲ نفر وزن کشی کرده اند.

در وزن ۶۶ کیلوگرم که ۲۵ نفر حضور دارند امین کاویانی نژاد در دور اول با مانیش از هند مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده کشتی گیران قرقیزستان و فرانسه روبرو می شود.

در وزن ۸۰ کیلوگرم مهدی ابراهیمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برهان آکبوداک از ترکیه می رود و در صورت شکست این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران قزاقستان، بلاروس و کشتی گیر مجارستان کشتی می گیرد. در این وزن ۲۱ نفر حضور دارند.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۲۲ نفر به روی باسکول رفته اند امین میرزازاده در دور اول با سینگ مهارس از هند کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده کشتی گیران قزاقستان و چک مبارزه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *