یکشنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

فرنگی‌کاران هیچ اردویی در جزیره کیش نخواهند داشت


حسام الدین جعفری در حاشیه برگزاری آخرین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی در سال جاری به “ورزش تایمز” گفت: اردوی کنونی از روز ۱۳ اسفندماه در خانه کشتی تهران آغاز شد و طبق برنامه تا روز ۲۶ اسفند ادامه خواهد داشت. در این مرحله از اردو برخی از فرنگی کاران تیم امید هم بصورت مشترک با ما تمرین می‌کنند تا مهیای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در مغولستان شوند.

وی در خصوص اینکه آیا نخستین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی در سال جدید در کیش برگزار خواهد شد، گفت: به هیچ عنوان چنین اردویی در جزیره کیش نخواهیم داشت. ما از روز ۶ فروردین ماه با دعوت از فرنگی کاران منتخب در خانه کشتی تهران اردو می زنیم تا برنامه‌های تمرینی تا اعزام به رقابتهای قهرمانی آسیا را پیگیری کنیم. بدین ترتیب هیچ اردویی خارج از تهران در برنامه کادر فنی نیست.

سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی به برنامه‌های پیش روی این تیم تا حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در چین اشاره کرد و گفت: کادر فنی تیم ملی تاکنون برخی از فرنگی کاران منتخب را در سه تورنمنت بین المللی جام تختی، جام وهبی امره ترکیه و جام جایزه بزرگ مجارستان محک زده که طبیعتاً این میادین توانست تا حد قابل توجهی به شناخت کادر فنی از بچه‌ها کمک کند. بدین ترتیب ما تا زمان حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که روزهای ۳ تا ۸ اردیبهشت در چین برگزار می‌شود، هیچ تورنمنت تدارکاتی نخواهیم داشت و تنها چند مرحله اردوی آماده سازی در دستور کار قرار دارد.

جعفری در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه تاکنون همه چیز طبق برنامه پیش رفته که امیدوارم این روند تا زمان حضور تیم ملی در رقابتهای قهرمانی آسیا و مسابقات جهانی ادامه داشته باشد و در نهایت بهترین تیم راهی بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *