پنجشنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷

فرنگی‌کاران در خانه کشتی و آزادکاران در راه ترکیه


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد کشورمان مدتهاست که تمرینات خود را برای حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا دنبال می کنند. ضمن اینکه کادرهای فنی این دو تیم در کنار تمرینات اردویی، چندن تورنمنت را هم برای اردونشینان در نظر گرفته بودند که به جز تورنمنت کشتی آزاد یاشاردوغو ترکیه، اعزام کشتی‌گیران به مابقی تورنمنت های تدارکانی صورت گرفت.

در همین راستا فرنگی کاران پس از شرکت در ۳ تورنمنت بین المللی در گرجستان، مجارستان و ترکیه مرحله جدید تمرینات خود را از روز ۳۱ تیرماه در محل خانه کشتی عبداله موحد آغاز کردند. تمریناتی که تا روز ۱۲ مردادماه ادامه خواهد داشت و کشتی گیران تمرینات ویژه و متنوعی را زیر نظر کادر فنی دنبال خواهند کرد.

از سویی دیگر آزادکاران اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا نیز که تعدادی از آنها برای حضور در جام یاشاردوغو، فردا پنجشنبه راهی ترکیه آخرین تورنمنت بین المللی خود قبل از بازی های آسیایی پیش رو دارند.

طبق نظر شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی و همچنین کادرهای فنی این دوتیم، قرار است اسامی ملی پوشان برای حضور در بازی های آسیایی تا ۱۵روز مانده به این مسابقات مشخص شود.

به گزارش “ورزش تایمز” ، رقابتهای بین‌المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو که جزو سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب می شود در روزهای ۵ تا ۷ مردادماه در شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود که ترکیب تیم اعزامی به این رقابت ها به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: مهران رضا زاده
۶۱ کیلوگرم: محمدباقر یخکشی
۶۵ کیلوگرم: حسن مرادقلی و مهران نصیری
۷۰ کیلوگرم: یونس امامی
۷۴ کیلوگرم: سعید داداش پور
۹۲ کیلوگرم: علیرضا کریمی و محمدجواد ابراهیمی
۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج و علیرضا گودرزی
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی
سرمربی: رسول خادم
مربیان: محمد طلایی- علی اکبر دودانگه- علی اصغر بذری
ماساژور: عبدالحسین شریفی
داور: محسن عبدالهی
پزشک عمومی: امیر رستمی
مدیر فنی: مجید ترکان
سرپرست: هادی حبیبی

رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی بازیهای آسیایی جاکارتا روزها ی۲۸ تا ۳۱ مردادماه برگزار می شود. امسال نسبت به دوره قبلی بازیهای آسیایی ۲ وزن از اوزان کشتی (مجموع آزاد و فرنگی) کم شده و مسابقات در ۱۲ وزن انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *